Kadın Şişme Mankenler

Izgara Görünümü:

Alice Şişme 3D Çizim Şişme Kadın

(0)
597,50TL

Alice Şişme 3D Çizim Şişme Kadın Ürün Özellikleri:..

Emily Love Doll Vajinalı Şişme Bayan Manken

(0)
597,50TL

Emily Love Doll Vajinalı Şişme Bayan Manken Ürün Ö..

Rose Love Doll Vajinalı Şişme Bayan Manken

(0)
597,50TL

Rose Love Doll Vajinalı Şişme Bayan Manken Ür..

Scarlett Love Doll Vajinalı Şişme Bayan Manken

(0)
597,50TL

Scarlett Love Doll Vajinalı Şişme Bayan Manken&nbs..

Carol Love Doll Saçlı Titreşimli Sarışın Şişme Manken Kayganlaştırıcı Hediyeli

(0)
997,50TL

Carol Love Doll Saçlı Titreşimli Sarışın Şişme Man..

Carol Love Doll Saçlı Titreşimli Şişme Manken Kayganlaştırıcı Hediyeli

(0)
997,50TL

Carol Love Doll Saçlı Titreşimli Şişme Manken Kayg..

Natalie Love Doll Vajinalı Sarışın 3 İşlevli Şişme Bayan Manken

(0)
597,50TL

Natalie Love Doll Vajinalı Sarışın 3 İşlevli Şişme..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Kadın Şişme Manken

Kadın Şişme bebek kadın figürlerinden modellenerek plastik ham maddeden üretilmiş özel seks oyuncağıdır. Bakıldığı zaman kadın figürlerinin aynı şekilde modellendirilmiş ve şişirilme yardımı ile insan boyuna ulaşan realistik yapıda yapay kadın seks ürünüdür. Kadın şişme manken modellerinin diğer seks ürünlerinden ve realistik manken modellerinden farkı ise gerçekcilik oranın düşük ve dolgu düzeyinin olmamasıdır. Cinsel hayatlardaki isteği artırmak için kullanım sağlanılsada gerçeklik oranı bir hayli düşüktür. Kadın şişme mankenleri özellik olarak inceleyecek olursak el, ayak, göğüs ve yüz gibi özel bölge hatları tamamen 3D çizimdir. Herhangi bir silikon dolgu bulunmamaktadır. Seks shop mağazalarında ve online erotik shop sitelerinde bulabileceğiniz bir çok kadın şişme bebek modelleri bulunurken kadın şişme bebek fiyatları tercihinde mağazacı ve ziyaret edebileceğiniz reel mağazası olduğundan emin olunuz. Son zamanlar Covid-19 vaka sayılarının artması ve cinsel ilişkilerdeki hijyen güveninin ön planda olması sebebi ile Kadın şişme manken talepleri artmış ve buna bağlı olarak Bayan realistik manken satışlarında büyük bir artış olmuştur. Sizlerde cinsel hayatınıza farklılık katmak isterseniz yapmanız gereken cinseldunya kurumsal mağazamız ziyaret etmek!

Kadın Şişme Manken Fiyatları

Kadın şişme manken fiyatları siteler arasında uçurumsal bir fark olsa da aslında kurumsal mağazacılık anlayışını benimseyen erotik shop marketlerinde pek az bir fiyat farkı olduğunu gözlemleyeceksiniz. Şimdi aklınızda oluşan bir soru: Mağazalarda neden az fark var ? İnternet sitelerinde şişme manken fiyatları neden bu kadar farklı ? Her sektörde olduğu gibi erotik shop sektöründe muhattap olduğunuz firmanın güvenirliğini biraz daha sorgulamanız gerekir. Kadın şişme bebek ürünleri erkekler tarafından çok tercih edilirken maalesef piyasa fiyatının altında bir çok rakamlarla mağdur edilen seks shop müşterileri de erkeklerdir. Su istimale açık bir sektörde yer aldığımız aşikar fakat dolandırılmamak adına görerek alışveriş yapmak önemli bir husus. Kadın şişme manken satışında size mağazadan görerek ve gezerek alışveriş yapma imkanını ise sunan çok az bir erotik shop işletmesi görebilirsiniz. Onun için şişme manken fiyatlarında reel ürün kıyaslaması yapmanız sizin faydanıza olacaktır. Son zamanlarda artan kadın şişme bebek dolandırıcılarına dikkat edin. Real doll resimleri ile sizlere şişme manken fiyatı konusunda sizleri ikna etmede hiç zorlanmıyorlar. İyi bi araştırma size iyi bir şişme manken kazandırabilir.

Şişme Manken Özellikleri ve Şişme Manken Kullanıcı Yorumları

Şişme mankenler yüz hatları genellikle 3D çizim olmakla birlikte yumuşak sentetik plastikten üretilmiş seks oyuncaklarıdır. Kadın şişme mankenlerde real bir bölge bulunmamaktadır. Genellikle cinsel ihtiyaçların karşılanması için araştırma yapan seks shop müşterilerimiz şişme bebekleri real doll gerçekci seks mankenleri ile karıştırmaktadır. Şişme mankenler ağız yolu ile şişirilen ve kolay şekilde insan görünümüne ulaşan erkek seks oyuncaklarıdır. Şişme mankenler abs plastikten üretilir. Kolayca şişebilen ve pratik kullanılabilen ürünlerdir. Şişme manken kullanımında ise yine kayganlaştırıcı jellerin önemini unutmamak gerekir. Şişme manken satın alan müşteriler genelde daha sonra realistik manken arayışına geçerler. Çünkü isminden de anlaşılacağı üzere şişme mankenlerde realistik bir vajina bölümü yoktur ve plastiktir.

Şişme manken kullanıcı yorumları da bir hayli ilginç, adam 200 TL'ye şişme manken alıyor real doll kalitesi bekliyor. E arkadaşım özellikleri yazıyor, ölçüleri yazıyor hiç mi okumuyorsun! Onun için şişme mankenlerde iyi bir yorum beklemek ve görmek imkansız. En uygun fiyata şişme mankenler www.cinseldunya.com adresinde tıkla sipariş ver anında gelsin!