Gerçekci Seks Mankenleri

Gerçekci Seks Mankenler

Gerçekci Şişme Mankenler insan kadın ve erkek bedenlerinin görünümünü, dokusunu ve ağırlığını yeniden yaratmak için tasarlanmıştır. Birincil işlevi seks partneri olarak hizmet vermektir. Gerçekci şişme mankenlere çeşitli aktiviteler uygulayabilirsiniz. Örneğin; make-up makyaj uygulaması yaptırabilir ve çeşitli fantazi kıyafetleri giydirilebilirsiniz. Tabi en önemli aktivite ise kullanımı güzel olan gerçekçi seks mankenlerinin vücut ısılarıdır. Paketlerinin içerisinde çıkan ısı çubukları ile vücut ısılarını gerçek insan tenine ayarlayabilirsiniz. Bi ara çok gülmüştüm; müşterimiz mağazamızdan gerçekçi seks manken bebek alıp, ısıtıcı çubuğu anlamamış elektrikli battaniyeye sarıp mankeni vücut ısısına ulaştırmış güldüm ama bir de Türk zekası müthiş gurur duydum. Çünkü bazen bazı şeyi anlamadığını ifade etmek yerine pratik çözüm üretmek daha iyi! En iyi şişme manken çeşitlerinde bir devrimdir gerçekci seks mankenleri.

Gerçekci seks mankeni tarihçesine bakacak olursak, ilk prototipler bir iç iskelete sahip katı lateksten yapıldı, ancak dış malzemenin yapısı daha sonra silikona geçti. Haziran 2009'da Abyss Creations, kalay kürlemeli silikondan platin silikona geçti ve bu da bebeklerde daha eski Real Doll'lere göre yırtılmaya ve sıkıştırma izlerine daha az eğilimli hale geldi. Silikon real dollerde nasıl bir etkiye sahip aslında kısaca bundan  da bahsetmek gerekir çünkü seks shop mağazalarında ve erotik shop sitelerinde bir çok silikon çeşitlerine rastlamak mümkün REAL DOLL geçmişine bakacak olursak ilk üretimdeki seks bebekleri plastik iskeletlerden üretilmiş ve silikon dokuları daha sertti ve bu durum çabuk kırılmaya ve yıpranmaya sebebiyet verebiliyordu. Zamanla kendini geliştiren REAL DOLL SEX TOYS firması silikonda platin tercihine geçmiş daha gerçekci dokunuşlar hissettiren premium real doll üretimini sağlamışlar. Aslında hala metal iskeletin keşfi yapılamamış olması da ilginç gelse de platin silikon metal iskelete tutunamadığı için metal iskelette uygulama yapmamıştır firma. Zamanla yeni ve daha gerçekci silikon dokuları keşefeden ve metal iskelete geçen firma, Türkiye Real Doll sizlere en özel metal iskelet real doll bebeklerin satışını sağlamıştır.

Kadın Real Doll ürününün şu anki enkarnasyonu 1996'da tanıtıldı. 2003 yılında Abyss, herhangi bir yüzün herkesle değiştirilebilmesini sağlayan "Real Doll Face-X" sistemini tanıttı. Daha sonra, sahibi tarafından tek bir oyuncak bebeğe birden fazla yüz eklenebilir. 2011 yılı itibari ile ilk ürün grubunda dokuz kadın bedeni ve 16 kadın yüzü bulunmaktadır. 2009 yılında, ağız ve vajina için çıkarılabilir uçlar ve Velcro yerine mıknatıslarla bağlanan yüzler içeren Real Doll 2 tanıtıldı. Çizgi, iki kadın bedeni ve üç kadın yüzü ile başladı ve 2013 itibariyle on yüz ve üç kadın bedeni sunuyor. Başka bir kadın bedeni ise gelişme aşamasındadır.

Günümüz tarihine gelecek olursak bir çok real doll mankenlere rastlamak mümkün, mini real doll; 100 cm, 110 cm ve  120 cm uzunluklara sahip ekonomik ve ucuz real doll olarak seks shop mağazalarımızda rastlamanız mümkündür. UCUZ REAL DOLL olarak bilenen bu gerçekci seks mankenleri daha minyon tipli manken modelleridir. Şirket bir süredir robotik kalça aktüatörleri, parmak iskeletleri (normal tel parmak armatürleri yerine) ve bilgisayar kontrollü konuşma geri bildirimi gibi özelleştirmeler de sundu, ancak bu pahalı seçenekler artık Türkiye'de mevcut.

Bu kategoride ürün bulunamadı.