Aksesuarlar

Izgara Görünümü:

Penis Slevee Esnek Yapıda Silikon Penis Pompası Başlığı

(0)
87,50TL

Penis Slevee Esnek Yapıda Silikon Penis Pompası Ba..

Penis Slevee Esnek Yapıda Vajinal Penis Pompası Başlığı

(0)
112,50TL

Penis Slevee Esnek Yapıda Vajinal Penis Pompası Ba..

Penis Slevee Esnek Yapıda Silikon 4'lü Penis Pompası Başlığı

(0)
322,50TL

Penis Slevee Esnek Yapıda Silikon 4'lü Penis Pompa..

Penis Slevee Esnek Yapıda Vajinal Penis Pompası Başlığı 4'lü

(0)
397,50TL

Penis Slevee Esnek Yapıda Vajinal Penis Pompası Ba..

Penis Slevee Esnek Yapıda Vajinal Penis Pompası Başlığı Geçirmeli

(0)
247,50TL

Penis Slevee Esnek Yapıda Vajinal Penis Pompası Ba..

Penis Slevee Esnek Yapıda White Penis Pompası Yedek Başlık

(0)
172,50TL

Penis Slevee Esnek Yapıda White Penis Pompası Yede..

Penis Slevee Esnek Yapıda Black Penis Pompası Yedek Başlık

(0)
172,50TL

Penis Slevee Esnek Yapıda Black Penis Pompası Yede..

Penis Slevee Esnek Yapıda Black Penis Pompası 3 Yedek Başlık

(0)
247,50TL

Penis Slevee Esnek Yapıda Black Penis Pompası 3 Ye..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Penis Pompası Aksesuarları

Cinsel dünyalarında çeşitli cinsel sorunlar ile karşılaşan erkeklerin çözüm arayışları son zamanlarda yaygınlaşmıştır. Ürolog doktorların çeşitli teşhislerinin çözümünde kullanılan penis pompası arayışları da artmıştır. Penis pompası kullanıcı yorumlarını inceleyecek olursak penis pompası yedek başlık forum yazılarına rastlayabiliriz. Yedek başlıklar penis pompalarının yanı sıra verilen ekstra penis pompası başlık modelleridir. Penis pompası başlıkları içerisinde silikon başlık ve vajina başlık iki kategori altında incelemek mümkün silikon başlıklar elastan yapıda esnektir. Esnek yapısı ile bir çok penis pompası ile kullanımda uyum sorunu yaşamayacağınız kaliteli penis pompası başlıklarıdır. Silikon penis pompası başlıkları medikal silikondan üretilmiş ve ultra esnek yapıdadır.

Penis Pompası Yedek Başlıklar

Penis pompası arayışları içerisinde olan kullanıcıların dikkat ettiği ve penis pompasının yanında verilen ekstra başlıklar dikkat çekmektedir. Silikon yedek başlıklar kalite kalite değişim ve çeşitlilik gösterirken Amerikan penis pompalarının kalitesinde de yedek başlıklar bulmak pekala zor. Ucuz penis pompası arayışında olan insanların aynı zamanda ucuz yedek başlık arayışları sex shop müşterilerinin mağdur olmasına sebebiyet verebilmektedir. Ucuzdur vardır bir hilesi sözünden yola çıkacak olursak; www.cinseldunya.com ailesi olarak yurtdışından ithal ettiğimiz CE Belgeli penis pompası modelleri gibi yedek başlık satışlarında da kaliteden ödün vermemekteyiz. Kaliteli pompa başlıkları kolay kolay yırtılma yapmazken, penis vakum pompası kullanıcılarının da ürünü kullanım şeklide önemlidir. Dünya'nın en kaliteli penis pompası başlıklarını da alsanız kullanımına ve gerdirmesine dikkat etmediğiniz sürece bu kaliteli başlık modellerini de uzun süre kullanamayabilirsiniz. Vajina başlık modelleri ise gerçek masturbasyon ilişkisinin hissini verirken en çok satılan yedek başlık modelidir. Vajinal yedek başlık modelleri de ultra esnek ve tam vücut uyumlu penis pompası başlıklarıdır.

Pompa Başlıkları Kullanımı

Penis pompası çeşitlerinde sulu vakum pompaları herhangi bir penis pompası başlık uyumu ile çalışmamaktadır. Sulu vakum pompalar arasında en çok terih edilen bathmate penis pompaları tam set halindedir ve ilave başlık uyumlu değildir. Diğer penis pompası modelleri her türlü başlıkları ile uyumludur. Yedek başlık tercihinde bulunurken ölçülerine dikkat etmeniz gerekir. Vakum pompa başlıkları hakkında yeterli bilgi ve donanıma sahip değilseniz; cinsel ürün danışma hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Pompa başlıkları kullanımında kayganlaştırıcı jel kullanımı tavsiye edilmektedir. Kullanılan kayganlaştırıcı jeller penis pompası başlığının daha uzun ömürlü kullanımına destek vermektedir.