Erotik Masaj Mumları

Izgara Görünümü:

Shunga Çilek Meyve Aromalı Erotik Masaj Mumu 30 ml

(2)
422,50TL

Shunga Çilek Meyve Aromalı Erotik Masaj Mumu 30 ml..

Lovers Premium Japanese Plum Masaj Mumu

(0)
497,50TL

Lovers Premium Japanese Plum Masaj Mumu Ürün Özell..

Yakında Aramızda!

Shunga Egzotik Meyve Aromalı Erotik Masaj Mumu 30 ml

(8)
422,50TL

Shunga Egzotik Meyve Aromalı Erotik Masaj Mumu 30 ..

1-7 Gün İçerisinde!

Shunga Gül Kokulu Erotik Masaj Mumu 30 ml

(4)
422,50TL

Shunga Gül Kokulu Erotik Masaj Mumu 30 ml Ürün Öze..

1-7 Gün İçerisinde!

Shunga Yeşilçay Aromalı Erotik Masaj Mumu 30 ml

(3)
422,50TL

Shunga Yeşilçay Aromalı Erotik Masaj Mumu 30 ml&nb..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

İyi bir masaj, partnerinizi ve seks hayatınızı bulutların üzerine çıkarabilir ki bu durumda partnerlerin kendi arasında en çok arzu ettiği durumdur. Ancak bazı püf noktaları atlamamanız şart! New York’un ünlü akupunktur uzmanı Jill Blakeway, doğru yapılan bir masajın partnerinizi deliye döndürebileceğine inanıyor. Eğer siz de erotik bir masaj için yapmanız gerekenleri merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. İşte partnerinizi baştan çıkarmanızı sağlayacak en yeni erotik masaj mumları ve erotik masaj yöntemleri.

Yüz bölgesinde uygulayacağınız erotik masaj iki parmak uygulama yöntemi olarak adlandırılmaktadır. Kullanacağınız erotik mumlar, ısı yöntemi ile sıvı hale getirilie ve vücut noktalarına uygulanır şakak bölgesinde yapacağınız bu uygulama partnerinizi sınırlarından çıkaracak, istek ve arzu seksin sınırlarını zorlayacaktır. %100 doğal yağlardan üretilmiş masaj mumları eridiğinde ipeksi bir dokunuşa sahip olur vücutla buluşması mı aman tanrım dedirtecek bir ılık yapısı ve hissiyatı ile sizi ve partnerinizi yeni bir dünya'ya sokacaktır.

Natural masaj mumları doğal yağlardan üretilmiş, tamamen koku ve tat vermeyen yüzeysel cildinizi hareketlendirecek ve ateşlendirecek özelliklere sahiptir. Kokusuz masaj mumları doğallığı ile erotizmde yeni bir çağın kapısını aralarken; sex partnerleri arasında ise yeni bir ateşlenmenin fitilini yakacaktır. Sizlerde erotizm dünyanızda farklılık arıyor ve bunu uygulamayı düşünüyorsanız sessiz sedasız bu uygulamayı natural masaj mumu ile başarabilirsiniz. 

Kokulu masaj mumları özlerinde tercih edeceğiniz meyve aromalarını taşırken; vücutta yenilebilir ve öpülebilir masaj mumları olarak sex shop müşterilerinin dikkatini çekmektedir. Kokulu masaj mumlarında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli husus ise partnerinizin seveceği ya da sevdiği meyve aromalı masaj mumlarını tercih etmeniz olacaktır. Unutmayın seksin altın kuralı doğru dokunuş ve kendinizi kabullendirmeniz olacaktır.

Masaj mumları; doğal likid yağ özlerinden üretilmiş olup, yenilebilir ve öpülebilir özelliklerini de barındırmaktadır. Vücuda teması sizleri telaşlandırmasın doğal likid özleri ile tende ve ciltte tahrişe sebep olmazken çoğu zaman bayanların doğal güzellik yönteminde kullandığı ürünlerdir.

www.cinseldunya.com olarak Avrupa'dan ithal ettiğimiz marka masaj mumlarının satışını yapmaktayız.