Makaleler » » Anal Sekste Yapılabilecekler

Kolay Anal İlişki Önerisi
İlk olarak, duyarsızlaştırıcı kayganlaştırıcı satın alın. Sadece acıyı değil zevki de maskeleyen kötü, şeytani şeyler. Vücudumuz acı çektiğinde, bu genellikle bir şeylerin ters gittiğinin göstergesidir. Acıyı maskelerseniz, farkına varmadan bir tür zarar vermeniz çok daha olasıdır. İyi anal seksin anahtarı dişlerinizi gıcırdatmak ve buna katlanmak değil, nasıl hissettiğini öğrenmek ve vücudunuzun doğal tepki vermesine izin vermektir; bu nedenle duyarsızlaştırıcı kayganlaştırıcıdan kurtulun ve onu birkaç çeşit kaliteli kayganlaştırıcıyla değiştirin. 

Anal seks nihai hedefiniz olabilir, ancak ilk başladığınızda buna hemen ulaşmayı beklememelisiniz. İlk başta onu menüden çıkarın ve sadece bölgeyi canlandırmaya ve bu hisle ilişkili hazzı oluşturmaya odaklanın. Partnerinizin yeni satın aldığınız kayganlaştırıcıdan bol miktarda kalçanıza yaymasını sağlayın ve parmaklarının ucunu kullanarak anüs çevresinde ve boyunca daireler ve sert hareketler karışımı kullanarak tüm bölgeye masaj yapmasını sağlayın. Hafif bir dokunuşla başlayın ve basıncı yavaşça artırın. Hiçbir noktada parmaklarını sokmamalılar, en azından henüz. Bu aşama anüs etrafındaki bölgenin uyarılmasıyla ilgilidir , bu da rahatlamanıza ve alışmanıza yardımcı olacaktır. Eğer tahrik olduğunuzu fark ederseniz, ki umarım öyle olursunuz, o zaman partnerinizin dokunuşunun doğal bir şekilde hoşunuza giden diğer şeylere doğru ilerlemesine ve umarım orgazmla sonuçlanmasına izin verin.

Bu ilk aşamada kendinizi rahat hissettiğinizde partneriniz, iyice yağlanmış parmağını üzerinize sokmadan önce bu tür bir oyunla başlayarak sonraki oturumlara başlayabilir. Partneriniz parmağını sokarken aynı zamanda klitorisinizi de uyarmalıdır, bu da sizi orgazma ulaştıracaktır. Bir sonraki adım küçük bir popo tıkacı kullanmayı denemektir. Yine, tıkacı yerleştirmeye çalışmadan önce masaj yaparak ve parmağınızı sokarak yavaşça başlayın. Yağlayıcıyla birlikte kullanıldığında güzelce kaygan kalan sert, gözeneksiz malzemelerden yapılmış oldukları için metal veya cam tapa öneririm, ancak yine de denemeli ve en çok beğendiğinizi bulmalısınız. En önemlisi, çok büyük bir şeyle başlamaya çalışmayın.

Bu noktadan sonra ilerleme şekliniz aslında size, partnerinize ve ulaştığınız konfor ve keyif düzeyine bağlıdır. Hazır hissettiğinizde, daha büyük bir fişe geçmeyi deneyebilirsiniz veya daha büyük bir şeyi denemeye hazırsanız, daha horoz şeklinde (ve boyutlu) bir şeyle çalışabilirsiniz. Cam yapay penis iyi bir seçenektir çünkü kayganlaştırıcıyla cildinizde çok iyi kayar. Son adım, tek seansta tüm farklı seviyeleri geçmek ancak gerçek anal seksle bitirmektir. Böylece nüfuz etme noktasına geldiğinizde iyice yağlanmış ve en önemlisi rahatlamış olursunuz. Ancak önceki aşamalarda olduğu gibi acele etmeyin. Partneriniz sikini size sokmamalı, bunun yerine yavaşça yerleştirmeli ve bu duyguya alışmanız için size zaman tanımalıdır. Süreç boyunca siz veya partnerinizin elle veya vibratörle sürekli klitoral uyarımı sağlamaya devam etmeniz gerektiğini unutmayın.

Herhangi bir noktada acı hissederseniz, yaptığınız işi bırakın, önceki aşamaya dönün ve yavaş yavaş işleri yeniden başlatın. Tüm bunları denedikten sonra, ilerlemenizi engelleyen gerçek bir ağrı yaşamaya devam ederseniz, her şeyin yolunda olup olmadığını doktorunuza danışmak isteyebilirsiniz. Ya da cinseldunya.com müşteri danışma hattı ile iletişime geçebilirsiniz.

İndirimli Anal Ürünleri sitemizden incleyebilir hızlı teslimat seçeneği ile sipariş verebilirsiniz!

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5