Sıkça Sorulan Sorular

Ziyaret edebileceğimiz mağazanız var mı?

Cinseldunya.com firmamızın birden fazla mağazası ve mağazaları mevcuttur. Halka açık sex shop mağazalarımız tüm müşterilerimiz tarafından ziyaret edilebilmektedir. Binlerce ürün ve 7 mağazası ile sizlere reel hizmet vermektedir.

Siparişlerimiz nasıl geliyor?

Cinseldunya.com olarak müşteri mahremiyetini önemsemekteyiz. Siparişinize konu ürün yada ürünler hediye paketi olarak hazırlanır ve darbeye dayanıklı kutularla beslenir, akabinde ilgili kargo firmasının poşetine koyulur ve tarafınıza servis edilir. Siparişinizi vermiş olduğunuz paket üzerinde erotik herhangi bir almamakla birlikte gönderici firma ''DDR BİLİŞİM'' olarak görünür.

Siparişim ne zaman teslim edilir?

Teslimat süreleri bulunduğunuz yere bağlıdır. Teslimat tarihini görmek için ödeme işlemine geçin ve gönderim yöntemine devam edin. Ertesi gün teslimat, illerimizin çoğunda mevcuttur. Aynı gün tarafınıza ulaşması için ANKARA İZMİR İSTANBUL illerinde ikamet ediyor olmanız yeterlidir. Hafta sonlarının ve tatil günlerinin cinseldunya.com veya nakliye ortaklarımız tarafından iş günü olarak kabul edilmediğini unutmayın.

Gizli Faturalandırma ve Ödeme Detayı Nasıl Görünür?

Gizli nakliye çoğumuz için önemlidir. Gönderi etiketinde yalnızca DDR BİLİŞİM yazacaktır. Gönderilmeye hazır bir sipariş örneğini müşteri temsilcilerimizden talep edebilirsiniz. Bazı siparişler baloncuklu postalarla paketlenebilir. Ana şirketimiz olan DDR Bilişim İnt. Hizm. adı altında kredi kartınızdan veya Paypal hesabınızdan çekim yapılacaktır.

Siparişlerimizde gönderi ücreti ne kadar?

Kargo Tercih Ederseniz;

2500 TL üzeri alışverişleriniz ücretsiz gönderi statüsünde yer alacağından herhangi bir ücret ödemezsiniz. 3000 TL altı siparişlerinizde kargo ücreti 100 olarak tarafınıza yansıtılmaktadır. 

Kurye Tercih Ederseniz;

Siparişinizde paylaşmış olduğunuz adresiniz firmamızdan bağımsız kurumsal kurye firmaları panellerinden sorgulama yapılarak fiyatlandırma için bilgi talep edilir ve talep edilen ücret tarafınıza paylaşılır. Kurye şahsınızın talep ettiği gün içi özel teslimat tipi olacağından sipariş tutarı farketmeksizin ücretlendirmeye tabiidir.

Sipariş sonrası gönderi tipinizi kargo'dan kuryeye çevirebilir, kurye'den kargoya güncelleme sağlayabilirsiniz.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5