18+ Yaş Uyarısı

Türk Ceza Kanunu'nun 226. Maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın.
18 yaşından büyük olduğuzu ve sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğinizi onaylamanız gerekmektedir.

Vibratör Nedir?

02/12/2017 0 Comment(s)

Vibratör Nedir?

Vücutta vibrasyon etkisi ile etkiliyerek rahatlama ve memnuniyet duygusu sağlayan bir alettir. Bazı vibratörler erotik tahrik yapmak üzere vücuttaki erojen bölgeleri tahrik edecek şekilde tasarlanmışlardır.
Dildoların titreşimli halidir.

Vibratörün Tarihi:
19 yy dayanmaktadır.Dr. Mortimer Granville ilk tasarımcılarındandır.Tıbbın ilkel düzeyde olduğu, bilimsel verilerle desteklenmeyen bir çok uygulamanın yapıldığı zamanlarda; yenilikçi ve idealist kimliğiyle diğer doktorların gözüne batan Dr. Mortimer Granville’in hüsranla sonuçlanan iş deneyimleri, histeri tedavisiyle ilgilenen bir doktorun yanında asistanlığa başlamasıyla sona erer. Burada daha önce hiç deneyiminin olmadığı bir alanda çalışmaya başlayan Granville, ilginç deneyimler edinir ve yenilikçi bakış açısını burada da sürdürerek tahmin edemeyeceği bir buluşun öncüsü olur.

Vibratörler hakkında bilgi:

Vibratörler,dildolar gibi bir çok materyalden üretilmektedir.

Tasarım olarak,penise benzemeyen,dışardan uygulanan bir çok modeli mevcuttur.

Vibratör Seçimi:

Düzgün ve sizi memnun bırakacak bir vibratör için,sadece titreşimli olması yetmemektedir.

Sizin istediğiniz ve probleminize cevap verecek tasarımda önemlidir.

Bu yüzden,satıcılarından bu konuda bilgi alarak,sizin tercihinize uygun olanı seçmenize yardımcı olacaktır.

Leave a Comment

WhatsApp Hemen Ara