Yeni Sex Oyuncakları

Yeni Sex Oyuncakları
Mastürbasyon
yaparken seks oyuncaklarını nasıl kullanacağınıza çok aşina olsanız bile, partnerlerinizle oyuncakları kırbaçlamak bambaşka bir hikaye gibi gelebilir. Kesin bir bilim olmasa da, nasıl başlayacağınızla ilgili bazı sorularınız olabilir. Neyse ki, birçok yönden, bir oyuncağı partnerinizle kullanmakla kendi üzerinizde kullanmak arasında çok büyük bir fark yoktur. Aslında, mastürbasyon yaptığınız oyuncakların çoğunu muhtemelen eşli oyun sırasında da kullanabilirsiniz.

Bununla birlikte, orada bir partnere sahip olmak, hem partnere özel seks oyuncaklar hem de fazladan bir çift el gerektiren teknikler açısından pek çok yeni olasılığın önünü açıyor . Her iki durumda da, eğer tüm taraflar merak ediyorsa, seks oyuncakları herhangi bir cinsel yaşam için güçlü bir katkı olabilir. Aşağıda, doğru ekipmanı seçmekten yaratıcı olmaya kadar seks oyuncaklarını bir partnerle nasıl kullanacağınız hakkında bilmeniz gereken her şeyi bulabilirsiniz.

İlk olarak, neden seks oyuncakları kullanıyorsunuz?
Tamam, belki ikna olmadın ve sorun değil. Seks oyuncakları kesinlikle herkese veya her çifte göre değildir. Ancak kararsızsanız, seks oyuncakları kullanmanın bahsetmeye değer birkaç somut faydası vardır. Birincisi ve en bariz olanı... eğlenceliler. Seks terapisti Rosara Torrisi , LCSW, Ph.D., SELF'e "Seks, oyun alanının yetişkin versiyonudur" diyor . “Bırakıp oyun oynamamıza izin verilen yer burası. Ve bunu göz önünde bulundurarak, oyuncaklar da dahil olmak üzere oyun alanında istediğiniz her şeyi kullanabilirsiniz.”

Bunun ötesinde, pek çok insan - özellikle vajinası olan insanlar - orgazm olmak için belirli türde uyarılara ihtiyaç duyar . Mayo Clinic'e göre, spesifik olarak, vajinaları olan çoğu insanın kurtulmak için en azından bir miktar klitoral stimülasyona ihtiyacı vardır . Klitorisinizle oynamak için kesinlikle bir vibratöre ihtiyacınız olmasa da, özellikle sizin veya eşinizin kendi başınıza yönetebileceğinden daha güçlü bir stimülasyona ihtiyacınız varsa, yardımcı olabilir. Pek çok insan ancak bir vibratörün yardımıyla kurtulabilir ve bunda utanılacak bir şey yok.

Oyuncaklar orgazmı masadan kaldırırken bile (ki bu sekse çok meşru bir yaklaşımdır), onlarsız yaşayamayacağınız hisler sunar. Öyleyse soru şu ki, neden oyuncakları kullanmıyorsunuz ?

Bekle, ne tür seks oyuncaklarından bahsediyoruz?
İstediğiniz herhangi bir seks oyuncağı! Ancak aynı fikirde olduğumuzdan emin olmak için, bir çift olarak kullanmak isteyebileceğiniz en yaygın oyuncaklardan ve aksesuarlardan bahsedelim.

Çifte özel oyuncaklar:
Aklınıza koyduğunuzda herhangi bir oyuncak bir çiftin oyuncağı olabilirken, piyasada özellikle eşli oyun için bazı oyuncaklar var, sertifikalı seks terapisti Courtney Geter , LMFT, SELF'e anlatıyor. Penetrasyon sırasında klitoris, G noktası ve partner için his sağlamak üzere vajinaya yerleştirilebilen Paloqueth Couples Vibrator (27 $, Amazon ) gibi birçoğu P-in-V seksi düşünülerek tasarlanmıştır. penisi birden

Bella Poarch'ın Sağlık, Güzellik ve Akıl Sağlığı İçin Temelleri

Vibratörler: Muhtemelen bildiğiniz gibi , harici çubuklar ve mermilerden takılabilir vibratörler ve tavşanlara kadar tonlarca farklı vibratör türü mevcuttur. Hangisinin sizin için doğru olduğu, onu nasıl kullanmak istediğinize bağlıdır, ancak eşli seks için dikkate alınması gereken birkaç nokta vardır. Örneğin, penetrasyon sırasında kullanmak istiyorsanız veya partnerinizin belirli açılardan rahatça tutabilmesini istiyorsanız, bir dış titreşimin boyutu ve şekli önemli olabilir. Dildolar, tıkaçlar ve kayışlar: Temel olarak, vajinal veya anal olarak birbirinize girmek için kullanabileceğiniz her şey. Bu kategori, btw vibratör kategorisiyle örtüşebilir. Pek çok vibratör dildo veya tıkaçtır ve bunun tersi de geçerlidir.

Partnerinizin Sizinle Bir Vibratör Tercih Edeceğinden Emin Olun.
BDSM ve diğer sansasyonel oyun oyuncakları: Bazı BDSM meraklıları bu aksesuarlara oyuncak yerine demeyi tercih ederdi ama ne demek isterseniz, kesinlikle radarınızda olmalılar. Bunları, esaret bandından göz bağlarına kadar beş duyunuzla oynamanıza yardımcı olan herhangi bir şey olarak düşünün. Ve sansasyonel oyun ürünleri hakkında daha fazla bilgi için bu genel listeye göz atın.

Oyuncak kullanmanın ilk adımı, ilgili herkesin oyuncakları kullanmak istediğinden emin olmaktır . Bir konuşma içerebilir. Ancak siz veya eşiniz başlangıçta bazı tereddütler yaşarsa endişelenmeyin. Seks oyuncaklarını bir çift olarak kullanmakla ilgili hala pek çok toplumsal tuhaflık var. İyi bir partnerin sizin ve ihtiyaçlarınız için "yeterli" olması gerektiği, oyuncağa gerek olmadığı anlatısını içselleştirmiş olabilirsiniz. Bu arada, filmlerde ve televizyonda (hatta birçok ana akım pornoda) gördüğümüz geleneksel seks sahnelerinde seks oyuncakları görünmüyor. Tüm bu mesajlarla, bazı insanların oyuncakları bir ortaklığa sokma konusunda kararsız hissetmelerine şaşmamalı.

İkiniz de oyuncak yanlısı olsanız bile, gerektiğinde oyuncakları paylaşırken kullanacağınız güvenli seks uygulamalarını (kullandıktan sonra yapay penise yeni bir prezervatif takmak gibi) her ikinizin de aynı fikirde olduğundan emin olmak akıllıca olacaktır. ancak partnerinizin üzerinde kullanmadan önce. Eşinizle yukarıdakilerin tümü hakkında konuşurken biraz daha rehberliğe ihtiyacınız varsa , konuyla ilgili bu makaleye göz atın. Tüm garip konuşma boyunca size yol gösterecek.

Bu kategoride ürün bulunamadı.