Cup Tasarım Vajinalar

Izgara Görünümü:

Svakom Robin Boost Mod Yüksek Titreşimli Masturbatör

(0)
2.199,00TL

Svakom Robin Boost Mod Yüksek Titreşimli Masturbat..

Erox Passion Joy Cup Saklanabilir Realistik Vajina

(0)
399,00TL

Erox Passion Joy Cup Saklanabilir Realistik Vajina..

Erox Passion Joy Cup Saklanabilir Titreşimli Realistik Vajina

(0)
499,00TL

Erox Passion Joy Cup Saklanabilir Titreşimli Reali..

Shequ Rennes 4D Ses ve Titreşim Özellikli Vajina Masturbator XS-MA70001-E

(0)
699,00TL

Shequ Rennes 4D Ses ve Titreşim Özellikli Vajina M..

Canwin Soft Pussy Cup Tasarım Realistik Vajina

(0)
449,00TL

Canwin Soft Pussy Cup Tasarım Realistik Vajina&nbs..

Satisfyer Men Classic Masturbator

(0)
1.399,00TL

Satisfyer Men Classic Masturbator Ürün Özelli..

Satisfyer Men One Hava Basınçlı Masturbator

(0)
1.299,00TL

Satisfyer Men One Hava Basınçlı Masturbator Ürün Ö..

Wowyes B5 Orange Masturbasyon Tırtıklı Vajina MRB-010

(0)
1.099,00TL

Wowyes B5 Orange Masturbasyon Tırtıklı Vajina MRB-..

Passion Cup Classic Emiş Etkili Ekstra Tırtıklı Realistik Vajina

(0)
199,00TL

Passion Cup Classic Emiş Etkili Ekstra Tırtıklı Re..

Passion Cup Devil Emiş Etkili Ekstra Tırtıklı Realistik Vajina

(0)
199,00TL

Passion Cup Devil Emiş Etkili Ekstra Tırtıklı Real..

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

Cup Tasarım Vajinalar
Bir çok insan cup vajina yada diğer bir deyişle masturbasyon kupasını sever çünkü masturbasyon yaparken diğer yarısı olmadan gerçek seks hissini hissetmenizi sağlar. Peki cup tasarım vajinalar erkekler için bir zarar içerir mi? Masturbasyon düzenli bir penis ivmesi ve düzenli bir seks hayatını da birlikte getirir. Bu durum erken boşalma gibi rahatsızlıklarında önüne geçebilir. Cup tasarım vajina, sürekli seyahat halinde olan insanlar için ideal bir seks oyuncağı tercihidir. Cup tasarım vajinalar tamamen insan organlarının iç yapısı taklit edilerek yapılmıştır. Masturbasyon kupasının yada kabının kullnımı oldukça rahat ve güvenlidir. Cinseldunya.com kurumsal sex shop firmamızda gördüğünüz hiç bir masturbasyon ürünleri kanserojen madde içermemekle birlikte cilt dostu ürünlerin satışı tercih edilmiştir. Vajina masturbator ürünleri fizyolojik ihtiyaçlarını çözebilir kişinin. Sınırsız eğlence ve zevk için bu taşıması kolay yapay vajina ürünlerini tercih edebilirsiniz. Diğer vajina türü ürünlere göre, daha uygun fiyatlı ve ucuz yapay vajina modelleridir.

Vajinalar ve Güvenli Seks
Yapay vajina ürünleri
, bir kadının erojen bölgesinden tasarlanarak üretilir. Kullanım pozisyonu kolay ürünleri rahatlıkla penisin girişine uygun olup iç kanal tırtıklı yapısı ile en derin kısma kadar yerleştirilebilir. Güvenli seks ve doğru bir masturbasyon için cup tasarım vajinaları tercih edebilirsiniz. Yapay vajina ürünlerinde  hamilelik gibi bir durum söz konusu olmayacağından biyolojik ve fizyolojik olarakta rahat olabilirsiniz. Odaklanma sorunu olmayan stressiz ve dikkatli bir seks için tercih sebebidir. Performans ve beyin düşünselleri önem arz etmeyen bu yapay vajina türünde kendiniz için tamamen bir penis egzersizi yapabilirsiniz.

Yapay Vajina Temizliği
Mastürbasyon cihazları
, pahalı ve uzun ömürlü olanlardan, ucuz ve tek kullanımlık olanlara kadar her türlü çeşitte gelir. Hangi türü seçerseniz seçin, muhtemelen birden fazla kez kullanmak isteyeceksiniz. Cep amcıklarına veya masturbatörlerine bakmak karmaşık olmak zorunda değil. Doğa çağrılarından sonra ikinci doğanız olmak için kendinize küçük bir temizlik seti ve rutin oluşturmanız faydalıdır. Burada bir mastürbatörün nasıl temizleneceğine dair adım adım basit bir kılavuz var. Herhangi bir sorunuz olursa tekrar bakabilmeniz için paylaştığınızdan veya kaydettiğinizden emin olun. Bir mastürbatörü temizlemenin basit adımları şunlardır: 1) yüksek basınçlı ılık suyla durulayın, 2) oyuncağın içine ve dışına tüm oyuncağı temizleme spreyi uygulayın, 3) spreyi ılık suyla durulayın, 4) hava almasına izin verin tamamen kurulayın, gerekirse ters çevirin 5) yeni hissetmesini sağlamak için gerektiği kadar mısır nişastası uygulayın 6) doğrudan güneş ışığından uzakta, güvenli ve tozsuz bir ortamda saklayın.