Bluetooth Masturbatörler

Izgara Görünümü:

Autoblow - A.I.+ Machine Telefon Kontrollü Yapay Zeka Destekli Masturbatör

(0)
9.499,00TL

Autoblow - A.I.+ Machine Telefon Kontrollü Yapay Z..

Titan By Kiiroo İnteractive Vibrating Stroker Telefon Kontrollü Vajina

(0)
8.999,00TL

Titan By Kiiroo İnteractive Vibrating Stroker Tele..

Kiiroo Titan&Cliona Couple Set Purple

(0)
10.999,00TL

Kiiroo Titan&Cliona Couple Set Purple Ürün Öze..

Lovense Max 2 Telefon Kontrollü Masturbatör

(0)
4.999,00TL

Lovense Max 2 Telefon Kontrollü Masturbatör Ü..

Lovense Calor Depth-Controlled Male Masturbatör

(0)
4.999,00TL

Lovense Calor Depth-Controlled Male Masturbatör&nb..

Lovense Gush Glans Massager Telefon Kontrollü Masturbatör

(0)
4.999,00TL

Lovense Gush Glans Massager Telefon Kontrollü Mast..

Svakom Connexion Series Alex Telefon Kontrollü Masturbatör

(0)
4.499,00TL

Svakom  Connexion Series Alex Telefon Kontrol..

Svakom Connexion Series Sam Neo Telefon Kontrollü Masturbatör

(0)
3.799,00TL

Svakom Connexion Series Sam Neo Telefon Kontrollü ..

Lelo F1 V2 Masturbator Black & Red Telefon Kontrollü Masturbatör

(0)
8.499,00TL

Lelo F1 V2 Masturbator Black & Red Telefon Kon..

Lelo F1 V2 Masturbator Gun Metal & Midnight Blue Telefon Kontrollü Masturbatör

(0)
8.499,00TL

Lelo - F1 V2 Masturbator Gun Metal & Midnight ..

Wowyes B2 Bluetooth Masturbator

(0)
1.999,00TL

Wowyes B2 Bluetooth Masturbator Ürün Özellikleri:W..

MyHixel TR Therapeutic Telefon Kontrollü Masturbator

(0)
6.499,00TL

MyHixel TR Therapeutic Telefon Kontrollü Masturbat..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)

Telefon Kontrol Vajina
Eğer uzun mesafeli bir ilişki içindeyseniz, cinsel hayatınız acı çekmek zorunda değildir. Uzun mesafeli seks oyuncaklarının büyüsü sayesinde, partneriniz nerede olursanız olun, ne kadar uzakta olursanız olun size lezzetli orgazm telefon kontrollü vajina ile yaşatılabilir . Bunlardan önce, uzun mesafe ~luvin~ için tek meşru seçeneğin telefonda seks ya da görüntülü sohbet yoluyla seks olduğu düşünülürse (her ikisi de hala keyifli seçenekler, Bilginize), bu çok önemli. Sevdiğiniz kişiyle IRL yakınlığını hiçbir şey yenemezken, bu uygulama kontrollü seks oyuncakları, siz ayrıyken fiziksel bağlantınızı sürdürmede BÜYÜK bir yardımcı olabilir.

Telefon kontrollü seks oyuncağı oyununda yeni olanlar için sizi bilgilendirmemize izin verin. Düşünün: en sevdiğiniz vibratör , düğmeleri kontrol etmeniz yerine, oyuncak eşinizin telefonundaki bir uygulamayla senkronize ediliyor. Oradan, ortamınızın hızını, yoğunluğunu veya işlevlerini kontrol edebilir ve seksi seçimleriyle sizi şaşırtabilirler. Sertifikalı seksolog Gigi Engle'ın açıkladığı gibi, "Birbiriyle senkronize olan oyuncaklar bile var, bu yüzden onları kullandığınızda, aynı modeli koordine ederek, birlikte olduğunuz ve uzaktan bile aynı hisleri yaşadığınız hissini yaratıyorlar.''

Uzaktan kumandalı vajina ürünleri inkar edilemez derecede sıcak olsa da, bu Bluetooth özellikli cihazlar ciddi şekilde yüksek teknoloji ürünüdür, çünkü onları yalnızca odanın diğer ucundan değil, dünyanın her yerinden kontrol edebilirsiniz - ayrıca uzaktan kumandayı kaybetme konusunda asla endişelenmenize gerek kalmaz! Partnerinizi herhangi bir mesafeden inletmek için şu anda takabileceğiniz en iyi uzun mesafe vajinalarının bazıları burada.

Lelo F1 V2 Masturbator: Belki de piyasadaki en iyi bilinen çift oyuncağı olan lelo, penetratif seks sırasında takılmak üzere tasarlanmıştır, ancak tek başınıza da kullanıyorsanız, size bol miktarda iç ve dış uyarım verecektir. Lelo uygulaması kullanılarak yasal herhangi bir yerden kontrol edilebilmesine bayılacaksınız ve farklı titreşim moduna (ayrıca dokunmaya duyarlı alıcılar ve sıkıştırmayla etkinleştirilen bir kaldırma) sahip olmasının zararı olmayacak, herhangi biri.

Hayatınızın bir noktasında kendinizi uzun mesafeli bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz . Partnerinizden ayrı yaşamak şaşırtıcı derecede tatmin edici olabilir, ancak mesafe aynı zamanda fiziksel temas söz konusu olmadığında cinsel hayatınızı nasıl sıcak tutacağınız da dahil olmak üzere bir dizi yeni zorluk doğurabilir. Birbirinize seksi mesajlar ve fotoğraflar göndermek harika. FaceTime seksi de öyle . Ancak , eşinizin dünyanın her yerinden kontrol edebileceği, sürekli büyüyen, uygulama kontrollü seks oyuncakları kategorisi de var. (Kategori teledildonics olarak bilinir: uzun mesafeli seks oyuncakları için süslü bir kelimedir.) Şunu hayal edin: Sevdiğiniz kişiyi telefon kontrollü vajina aletiyle görüntülü arıyorsunuz ve partneriniz "Ben gidiyorum" diyor. Üçte, ikide, birde boşalmanı sağla." Sonra uygulamanın düğmesini açarlar, titreşimler yoğunlaşır ve siz orgazm olursunuz - onlar bunu dizüstü bilgisayarlarında izlerken. Sadece daha bağlı hissetmekle kalmaz, aynı zamanda güç oyunlarıyla ilgileniyorsanız, teledildonik oyuncaklarla keşfedilecek eğlenceli bir Dom/sub dinamiği var.

Uzun mesafe seks oyuncağı kullanmak, eşinizle aynı odada seks yapmakla aynı şey olmayabilir, ama hey, bu bir şey. Artı, bu oyuncakları her zaman kendi başınıza kullanabilirsiniz, bu da mastürbasyon oyununuzun da seviye atlayacağı anlamına gelir. (Ve kabul edelim: Eşiniz başka bir şehre taşındıysa, normalden biraz daha sık mastürbasyon yapıyor olabilirsiniz.)

Uzun mesafeli bir ilişki içindeyseniz, partnerinizle cinsel bir deneyim paylaşmak için bir sonraki IRL ziyaretinizi beklemeniz gerekmez. Bu listedeki 16 seks oyuncağı, LDR'lerdeki çiftler için mükemmeldir. Eğlence!