Strapless Strapon

Straplez Strap-On nedir?
Straplez strapon
, fark yaratan strapon yapay penistir herhangi bir koşum takımı yoktur. Vajinası olan biri tarafından giyilmek üzere tasarlanmış, kullanıcının içine giren, genellikle ampul, eyer veya midilli olarak adlandırılan yuvarlak bir kısma ve alıcıya giren daha büyük, daha yapay penis şekilli bir kısma sahiptirler. Eyerin kullanıcının içine oturma şekli nedeniyle, fikir, onu yerinde tutmak için herhangi bir koşum takımına ihtiyacınız olmamasıdır. Bunun yerine, yalnızca pelvik taban kaslarınızın gücüyle idare edersiniz! Ayrıca oldukça çok yönlü oyuncaklardır ve lezbiyen partnerler, trans erkekler ve heteroseksüel çiftler arasında popülerdirler! Cinsiyet oyunu için harika bir araç olabilirler ve hatta seanslarınıza bazı rol değiştirme ve güç oyunları da ekleyebilirler. Ancak, bazı uyarılar var - bunlardan biri, kayış takmaya yeni başlayanlar için muhtemelen en uygun oyuncaklar olmadıklarıdır. Birine nasıl nüfuz edileceğini öğrenmek ve vücudunuzun doğru bölgelerinde yeterli güç ve dayanıklılık oluşturmak zaman alır. Straplez kayışlar gerçekten sınırlarınızı zorlayabilir, bu yüzden muhtemelen size biraz yardımcı olabilecek koşumlu bir kayışla başlamak en iyisidir.

İnsanların straplez kayışları geleneksel meslektaşlarına tercih etmesinin pek çok nedeni vardır: Her iki taraf için penetrasyon sunuyorlar. Emniyet kemeri olmadan takmaları daha az zaman alır ve daha fazla kendiliğindenlik sağlar. Çok sayıda askılı ekipman yerine bir seks oyuncağı satın almak daha ucuz olabilir. Bazı geleneksel kayışların neden olabileceği kasık höyüğündeki ağrıyı önlemek için Bazıları titrer!

Straplez Strap-On Nasıl Kullanılır?
Straplez strapon
kullanmanın ilk adımı ısınmaktır. Oyuncağınızdaki eyerin boyutuna bağlı olarak, vajinanızı rahatça yerleştirmek için muhtemelen oldukça uyandırmanız gerekecek - düzgün bir şekilde kaydırmak için iyi bir kayganlaştırıcı kullanmanız da şiddetle tavsiye edilir. Onu iyi hissettirecek şekilde yerleştirdikten ve partneriniz de yeterince ısındıktan sonra, biraz penetrasyon deneyebilirsiniz! Yavaş gitmeyi unutmayın ve her ikinizin de her şeyde rahat olduğundan emin olun, özellikle de ilk seferinizse. Straplez kayışları sevmenin birçok nedeninden biri, ister vajinal ister anal olsun, penetrasyon sırasında ne kadar gerçekçi görünüp hissedebildikleridir. Farklı oyuncakların farklı şekilleri ve boyutları vardır, bu da onları kullanmayı planladığınız şekilde aşağı yukarı uygun hale getirebilir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.