Kemerli İçi Dolu Penisler

Izgara Görünümü:

Happy Rabbit Usb Şarjlı Rabbit Strapon

(0)
3.499,00TL

Happy Rabbit Usb Şarjlı Rabbit Strapon Ürün Özelli..

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Kemerli İçi Dolu Penisler
Standar kalıplanmış penislere takılan kayış özellikli realistik belden bağlamalı penis modelleridir. Kemerli içi dolu penis modellerinin doku ölçü özelliklerine göre bir çok çeşidi bulunmaktadır. Çift taraflı ilişkilerde erkekler tarafından tercih edilen yada kadınlar arasında erkek ilişkilerinden bunalmış ve farkındalık arayanların tercih ettiği strapon modelleridir. Belden bağlamalı dildo modelleri esnekliği ile göz doldurur. Son derece yumuşak dokusu esneklik özelliği sayesinde istenilen şekle kolayca getirilmesini sağlar. İçi dolu belden bağlamalı penis güven veren kullanımı sayesinde oldukça ilgi görür. Kullanım esnasında zorluk çıkartmayan ürünü kullanması da uygulaması da oldukça kolaydır. Gerçek ten rengi ile tam uyum sağlayan renk tonu sayesinde son derece zevk veren bir üründür. Strapon penis modellerinde tercih edilen ürünün kemer yapısı, ürün doku özelliği oldukça önemlidir. Sex shop mağazalarında en çok satılan modeller ise et dokulu strapon modelleridir. Bunlar kemerli kullanım esnasında erojen temasında rahat ısı alışverişinde bulunabilir.

Kaliteli Kemer Penis Modelleri
Belden bağlama penis modelleri sabitlenebilir özelliği ile tutulan bir modeldir. Kemer dokusu bele zarar vermez ve kullanım esnasında belde iz bırakmaz. Gerçek penis ile aynı özelliklere sahip olan vibratör penis modelini gerçekten ayırt etmek de oldukça zordur. Hareket etmeyen dokusu ilişki esnasında alınan hazzı artıran bir özellik sunar. Takma penis fiyatları konusunda birçok seçenek mevcuttur. Bütçeye uyum sağlayan vibratör fiyatları arasından beğenilen model tercih edilebilir. Sex shop müşterilerinin seçimde zorlandığı gerçeğini de unutmamak gerekir. Fakat her üründe realistik ifadesini görmek mümkünken et dokulu yada çift katmanlı strapon penis modelleri en çok ilgi gören kemerli penis modelleridir. Dokuları oldukça flexible esnek ve tam vücut uyumu ile göz kamaştırmaktadır. Unutmayın erojen bölge uyumları ve uyarımlarında gerçeğe yakınlık oldukça önemlidir.

Kemerli penis, farklı renk seçenekleri ile tercih edilebilir. Gerçek penis ebatlarına sahip olan bu ürün uzun süre ereksiyon halinde kullanılabilir. Kırılmayan özel silikon dokuya sahip olan belden bağlamalı penis modeli her pozisyonda kullanım konusunda oldukça kusursuzdur. Birçok farklı şekilde istenildiği gibi saatlerce kullanılabilir. Belden bağlamalı vibratör, anti bakteriyeldir. Bu sayede herhangi bir zararlı madde içermez. Belden bağlamalıvibratör sağlık açısından zararlı olmayışı nedeni ile rahatlıkla kullanılabilir. Son derece kaliteli olan yapay penis üretim aşamalarında gerekli bütün sertifikalara sahiptir. Protez penis yıkama konusunda da son derece pratiktir. Su ve sabun ile rahat bir şekilde yıkanabilir.

Titreşimli penis modelleri farklı ayarlanabilir özellikleri ile üst düzey zevk verir. Kemerli penis modelleri istenilen kademede ayarlanır ve saatler boyunca kullanılabilir.