Kemerli İçi Boş Penisler

Kemerli İçi Boş Penisler
Penisinizin çevresi veya uzunluğu konusunda kendinize güveniyorsanız, ara sıra denemek için içi boş bir kayışa sahip olmak işe yarar. Arada sırada sevgilinize penis bölümünde fazladan bir şeyler vermek yardımcı olabilir. Penisinizin boyutundan memnun olsanız bile, yeni partnerler eklemek zorunda kalmadan resme biraz çeşitlilik katmak bazen eğlenceli olabilir. Bir yapay penis veya vibratör tutmak zorunda kalmadan partnerinizi uyarabilmenin çok büyük bir artı olduğundan bahsetmiyorum bile. İlişki sırasında diğer bölgeleri uyarmak için iki elinizin de serbest olması, her iki partner için de harika bir seçenektir. Bazı içi boş penisler, yerleşik vibratörlerle birlikte gelir. Bu, seanslarınıza normalde bir penisle alacağınızdan biraz daha fazla vızıltı verebilir. Her iki partner de bazı içi boş kayışların içlerine yerleştirdiği vibratörlerin tadını çıkaracak. Vibratörün motoru şaftın ucuna yakındır ve sesi yapay penis tarafından biraz kısılır.

Vibratörlü içi boş askılı dildolarda, yapay penise bir kordonla bağlı bir denetleyici bulunur. Eşlerden birinin kumandayı kullanabilmesi için genellikle bel bandına takılır. Dildo, güzel bir seçenek olan vibratörlü veya vibratörsüz kullanılabilir. Dildo kullanıcısı, içi boş, askılı bir yapay penis kullanıyorsa titreşimleri de hissedebilmelidir. İçi boş kayışlar, denemek isteyen tüm çiftleri memnun edecek şekilde tüm şekil ve boyutlarda gelir.

Kaliteli Kemer İçi Boş Penis Modelleri
Belden bağlama penis modelleri sabitlenebilir özelliği ile tutulan bir modeldir. Kemer dokusu bele zarar vermez ve kullanım esnasında belde iz bırakmaz. Gerçek penis ile aynı özelliklere sahip olan vibratör penis modelini gerçekten ayırt etmek de oldukça zordur. Hareket etmeyen dokusu ilişki esnasında alınan hazzı artıran bir özellik sunar. Takma penis fiyatları konusunda birçok seçenek mevcuttur. Bütçeye uyum sağlayan vibratör fiyatları arasından beğenilen model tercih edilebilir. Sex shop müşterilerinin seçimde zorlandığı gerçeğini de unutmamak gerekir. Fakat her üründe realistik ifadesini görmek mümkünken et dokulu yada çift katmanlı strapon penis modelleri en çok ilgi gören kemerli penis modelleridir. Dokuları oldukça flexible esnek ve tam vücut uyumu ile göz kamaştırmaktadır. Unutmayın erojen bölge uyumları ve uyarımlarında gerçeğe yakınlık oldukça önemlidir. Likid silikon içi boş penisler diğer penislerin üzerine geçirince rahatlıkla kavrar ve sıvı doku özelliği ile asla çıkma yapmaz. Fakat ucuz strapon satın almak isterseniz, işler hiçte istediğiniz gibi gitmeye bilir. Plastik sert doku ve kırılma yapabilecek tahriş özellikli ürünlerdir.

İçi boş strapon dildoların yaratılmasının nedenlerinden biri, erektil sorunları olan erkekler için cinsel bir yardım olmasıydı. Bazen çeşitli nedenlere bağlı olarak erektil disfonksiyon (ED) olabilir. Penisi olan bir kişi erektil disfonksiyona sahip olduğunda, kalp hastalığı, Parkinson gibi hastalıklar, yüksek tansiyon veya madde bağımlılığı sorunları gibi birçok nedenden dolayı ereksiyon olamaz veya sürdüremez. Bazı tıbbi vakalarda, insanlar sert ereksiyon kazanmalarına ve sürdürmelerine yardımcı olan küçük mavi hap gibi ilaçları alamazlar. İçi boş askılı dildolar, ilaçların bir seçenek olmayabileceği durumlarda yardımcı olabilir. Bunun doğru olduğu durumlarda, içi boş bir yapay penis kullanmak, bir kişinin yine de sekse katılabileceğini ve partnerine zevk verebileceğini bilmesine yardımcı olabilir. Kendilerini içi boş kayışa sokabilirler ve sanki gerçek penisleriymiş gibi partnerlerini memnun etmeye devam edebilirler.

İçi boş bir straponun güzel bir özelliği, kullanıcının dikleşse de dikleşmese de onu kullanabilmesidir. Bu, bir ilişkideki yakınlığı artıracak ve erkeğin partnerini tatmin etmeye tam olarak katılmasını sağlayacaktır. Askılı olduğu için eller diğer alanları keşfetmek ve canlandırmak için serbesttir. İçi boş askılar artık sadece cinsel işlev bozukluğu için değil. Pek çok çift, eşcinsel çiftler ve yatak odasında çeşitlilikten hoşlanan insanlar da dahil olmak üzere çeşitli nedenlerle bunları kullanmaktan keyif alır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.