Biseksüel Straponlar

Biseksüel Straponlar
Strapon
seksi seven insanlar için, bir koşum takımı ikinci bir deri gibi olabilir. Kayışlar ve Double-Dildos, her iki taraf için de eller serbest yakınlık ve zevk sunar. Bununla birlikte, sadece seks oyuncaklarından daha fazlası olan kayışlar, bireysel ve eş düzeyinde cinsel oyun için yepyeni alanlar açabilir. Kemerli seks konusunda yeniyseniz, Strap-On'larımıza bakın: Nereden Başlamalı ? İlk Bi seksüel strapon takımınızı satın alma ve kullanmayla ilgili ipuçları için gönderiyi paylaşın. Bu aynı zamanda, strapon stilinizi değiştirmek istiyorsanız mevcut çeşitlilik hakkında fikir sahibi olmanız için harika bir rehberdir. Manevra yapmayı öğrenirken kayış dostu pozisyonlar çok önemlidir. Aslında kendinizin yeni bir uzantısıyla sekse uyum sağlıyorsunuz, bu yüzden yol boyunca bazı garip anlar olması kaçınılmaz. Kahkahanın seksi olması iyi bir şey! Sadece onunla yuvarlanın ve dikkatinizi kendiniz ve eşiniz için zevk üzerinde tutun. Misyonerlik pozisyonu ya da Alıcının dört ayak üzerinde ve Giyen kişinin arkasında olması iyi başlangıç ​​pozisyonlarıdır. İtici akışınızı bulduğunuzda, tek sınırlama hayal gücünüzdür. Hayal gücünüzü şimdi seks partneriniz ile süsleyin ve biseksüel straponunuzu alın!

Bazı yapay penisler, farklı pozisyonlarda diğerlerinden daha iyi çalışır. Kemerli seksin bonuslarından biri, seanslar arasında ve hatta oyun sırasında dildolar arasında kolayca geçiş yapabilmenizdir. Mükemmel bedeni ve kıvrımı bulmak muhteşem bir hazine avıdır ve hem sizin hem de eşinizin vücutlarının zamanla değişeceğini unutmayın. Deluxe Dilatör Seti, keşif için mükemmel olan beş uzunluk ve çevre aralığı sunar. Bir olmadan çalışsa da, Union gibi çift dildo kullanırken bir emniyet kemeri eklemeyi düşünün . Bu ekstra kontrol, daha şiddetli karşılaşmalarda harikalar yaratabilir.

"Dans etmek, yatay bir arzunun dikey bir ifadesidir" diye meşhur bir söz vardır. Ancak George Bernard Shaw, seksi dansla karşılaştıran tek kişi değil ve haklı olarak. Her ikisi de kalçalarınızın hareketini derinden içerir. Doğru derin itme, partnerinizi bir orgazm dizisine itebilir, ancak kalçalarınızın daha küçük veya dairesel hareketlerle sihirli şeyler yapabileceğini unutmayın. Partneriniz üstesinden gelirse, kontrol altındayken nasıl hareket ettiğine dair zihinsel notlar alın. Karışıma titreşim eklemekten asla korkmayın; WowHer gibi titreşen bir halka veya koşum takımına yerleştirilmiş mermi titreşimi, strapon oyununuzu bir sonraki seviyeye taşıyacak.

Kemerli Seks Tam Vücut Deneyimidir

Toplumumuz, nüfuz edici sekse büyük önem veriyor ve queer kadınlar bu önyargıya karşı bağışık değiller. Straponunuzla oynamanın başka yollarını keşfetmek, cinsel yaşamınızın sınırlarını önemli ölçüde genişletebilir. Siz ve eşiniz seks sırasında tipik rollere sahipseniz ve biri strapon'u daha sık takıyorsa, değiştirmeyi deneyin. Güç kaymaları, geçici olsalar bile sıcak olabilir. Strapon'unuzu ön sevişmeye dahil etmek neredeyse her şey gibi görünebilir ve açıkça cinsel olması bile gerekmez. Örneğin, eşinize masaj yaparken koşum takımınızı takmayı deneyin. En sevdiğiniz yapay penisin sırtlarına dayanan ağırlığı, ikinizi de bir uyarılma durumuna ayarlı tutacaktır.

"Sahte işler" terimi, cis erkeklerde gerçekleştirilen oral seksten ayrım sağlamanın bir yolu olarak, dildolar üzerinde gerçekleştirilen oral sekse atıfta bulunmak için icat edildi. Ancak partnerinizin ağzıyla size zevk vermesi sahte değildir ve oral seks terimi bu bağlamda yaygın olarak kullanılmaktadır. Vücudun en büyük cinsel organı akıldır. Partnerinizin dudaklarını etrafınıza sarmasını izlemek, adını ne koyarsanız koyun, cinsel fantezilerinizi güçlendirmek için yeterli olabilir. Purple Rain gibi vantuz tabanlı dildolar özellikle eğlencelidir çünkü tabandaki basınç Kullanıcı için uyarım sağlayabilir.

Çok yönlülük için en sevdiğimiz oyuncaklardan biri Shilo'dur . Esnek çekirdek, bu pack-n-play dildoyu kıyafetlerin altına giymek için mükemmel hale getirir. Mükemmel seksi anın kendisini sunmasını beklemek, kendi erotik gerilim biçimi olabilir. Shilo, trans dostu koleksiyonumuzun bir parçasıdır, ancak cinsiyet oyununun ateşli olduğunu düşünen herkes için harika bir yapay penis seçeneğidir. İster mutfağınıza dalmak, ister daha yasadışı bir yerde isimsiz bir karşılaşmayı canlandırmak isteyin, Shilo her an hazır.

Giyilebilir seks oyuncaklarının en iyi yanı, her yere sizinle birlikte gelmeleridir. Oyuncaklarınızı temiz, iletişim hatlarınızı açık tutun ve eğlenin!

Bu kategoride ürün bulunamadı.