Strapon Penisler

Izgara Görünümü:

Happy Rabbit Usb Şarjlı Rabbit Strapon

(0)
3.499,00TL

Happy Rabbit Usb Şarjlı Rabbit Strapon Ürün Özelli..

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Strapon Penisler
Bir kayış, genellikle penis şeklinde olan, tipik olarak titreşimsiz bir oyuncak olan bir yapay penis içeren iki parçalı bir seks oyuncağıdır. Dildo, onu giyen kişinin kalçalarına bağlanan bir koşum takımı tarafından yerinde tutulur. Straponlar, vajinal veya anal penetratif seks için kullanılır; bu bir kadın bir erkekle strapon kullandığında pegging olarak da adlandırılır. Good Vibrations'ta görevli seksolog Carol Queen'e göre, bir emniyet kemerine doğru uyumu bulmak önemlidir. Kadın iç çamaşırları gibi koşum takımı stilleri, anneanne külotlarından deri kayışlara kadar geniş bir yelpazede yer alır. Önünde yapay penis için bir delik olan iç çamaşırı gibi görünebilirler, her bir uyluğun üzerine oturan bir askılı sporcu askısı veya popo yanaklarının arasına oturan bir askıyla deriden (gerçek veya suni) yapılmış olabilirler. Köpekbalığı Tankı fikri: Askılı Spanx. Bu şekilde orta bölümünüzü ve dev sahte penisinizi pohpohlayabilirsiniz.

Bir strapon penis için alışveriş yaparken, dikkate alınması gereken birkaç şey vardır. Queen, "Fikir, yapay penisi vücuda karşı tutarak elsiz hale getirmektir, böylece onu bir partnerle cinsel ilişki türü bir şekilde kullanabilir ve sallanmamasını sağlayabilirsiniz," diyor Queen. "Güvende hissetmeli, iyi oturmalı ve yapay penisin ondan çekeceği veya çekeceği kadar esnek olmamalıdır." İdeal olarak yapay penisi koşumdan ayrı olarak satın almalısınız ve Queen, her iki parçayı da çevrimiçi yerine şahsen satın almanızı önerir, böylece boyut ve boyutlar hakkında fikir edinebilirsiniz. (Gelinlik alışverişi yapmak gibi bir şey mi, amirite?) Önemli bir not: Bir straponda asla bir popo tıkacı kullanmayın, çünkü popo tıkacı içeri girip çıkmak içindir, içeri girip çıkmak için kullanılmaz hareket.

Askı takmak için internete girebilir veya size en yakın seks oyuncakları mağazasına bakabilirsiniz. Babeland'in kurucu ortağı Claire Cavanah daha önce cinseldunya.com'a Jaguar'ın mağazanın en popüler koşum takımlarından biri olduğunu söylemişti. "Rahat, seksi ve vücudun daha alt kısmına oturuyor, böylece iterken klitorisinde güzel bir baskı hissedebiliyorsun" diyor. Doğru koşum takımı için alışveriş yaparken, içinde kendinizi iyi hissedeceğiniz bir şey bulmaya odaklanın.