Tongue Dil Vibratörler

Izgara Görünümü:

S-Hande Glory Çift Yönlü Parmak ve Dil Vibratör

(0)
1.299,00TL

S-Hande Glory Çift Yönlü Parmak ve Dil Vibratör&nb..

Shequ Cash Sucking Klitoral Emiş Güçlü ve Dil Vibratör SQ-V10111

(0)
1.199,00TL

Shequ Cash Sucking Klitoral Emiş Güçlü ve Dil Vibr..

Wowyes V6 Hareket Özellikli 10 Mod Rabbit Dil Vibratör OYE-027

(0)
1.199,00TL

Wowyes V6 Hareket Özellikli 10 Mod Rabbit Dil Vibr..

Shequ Pearly Pink Dil Hareketli G-Noktası Stimülasyon Vibratör SQ-V10104

(0)
1.099,00TL

Shequ Pearly Pink Dil Hareketli G-Noktası Stimülas..

Shequ Pearly Purple Dil Hareketli G-Noktası Stimülasyon Vibratör SQ-V10104

(0)
1.099,00TL

Shequ Pearly Purple Dil Hareketli G-Noktası Stimül..

Nalone T-May Thrusting Dil Hareketli Vibratör CS-B043

(0)
1.799,00TL

Nalone T-May Thrusting Dil Hareketli Vibratör CS-B..

Shequ Leo İleri Geri ve Klitoral Dil Hareketli Rabbit Vibratör SQ-V10112

(0)
1.899,00TL

Shequ Leo İleri Geri ve Klitoral Dil Hareketli Rab..

Shequ Wythe İleri Geri ve Klitoral Dil Hareketli Rabbit Vibratör SQ-V10113

(0)
1.899,00TL

Shequ Wythe İleri Geri ve Klitoral Dil Hareketli R..

Calexotics G-Love G-Kiss Dil Hareketli Rabbit Vibratör

(0)
2.999,00TL

Calexotics G-Love G-Kiss Dil Hareketli Rabbit Vibr..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Tongue Dil Vibratörler
Smile Makers, dil vibratörlerinin yakında 'dikkatimizi' hak edeceğini tahmin ediyor. Bunlar, başucu masanızda sağduyulu görünen, zahmetsiz, ucuz bir üründür. Dil vibratörler, tıpkı bir insan dilinin yapacağı gibi çalışan bir oral seks simülatörüdür. Bir kayganlaştırıcı ile birleştirmek daha da gerçekçi bir deneyim sağlar. Alışılmadık yeni bir oyuncak trendi, kadınların oral seksi simüle etmek için ucuz 'dil vibratörleri' satın almasıyla Avustralya'ya damgasını vuruyor. Web sitelerinde 'kişisel masaj aletleri' satan  Smile Makers Collection , titreşen 'dillerin' son derece gizli olduğunu ve bir insan partner gibi hareket edebildiğini açıkladı. Şirket, blogunda şöyle yazdı: "Bir dil vibratörünün mükemmel özelliği, vücudunuzun neresinde kaldığı konusunda, bunu yapacak bir partneriniz olmadan gerçekten maceracı olabilmenizdir."

Sexpert Tracey Cox, FEMAIL'e şunları söyledi: "Vibratör kullanmanın yanı sıra, çoğu kadın orgazmlarının çoğunu oral seks yoluyla yaşıyor. Genellikle en yoğun olanlardır: dil, klitorisi uyarmak için mükemmeldir. 'Bir partneriniz varsa bu harika bir haber, bekar ve yalnızsanız o kadar da iyi değil. Dil vibratörleri, oral seks hissini taklit eder bazıları son derece etkilidir, yani partneri olmayan insanlar kaçırmak zorunda değildir. Bence onlar harika bir icat.'  Geleneksel kişisel zevk cihazları, son birkaç yılda büyük değişiklikler geçirdi ve yalnızca 2019'da, beş yıl önce gülünç görünen özelliklere sahip bir dizi ürün piyasaya sürüldü. Avustralyalı We-Vibe seks ve ilişki uzmanı Dr. Jessica O'Reilly ve Womanizer sexpert ve İletişim Başkanı Johanna Rief, Femail'e bu yeni ürünlerin cinsel yaşamlarımızı iyileştirmeye nasıl yardımcı olabileceğini açıkladı.

Dr O'Reilly FEMAIL'e şunları söyledi: "Seks teknolojisi, teledildonikler, uygulama özellikli oyuncaklar, etkileşimli dijital şovlar/deneyimler, seks robotları, özel odalarda VR seks ve 3D baskılı oyuncaklar gibi şeylerdeki ilerlemelerle her gün gelişmeye devam ediyor."  Uygulama kontrollü oyuncaklar, bu alanda diğerlerinden daha fazla ilerleme kaydedilmesiyle her zamankinden daha büyük. "Artık yemek, araba ve hatta bebek bakıcısı sipariş etmek için uygulamaları kullanıyoruz. Dr O'Reilly, "Banka işlemlerimizi, regl takibimizi ve randevumuzu çevrimiçi yapıyoruz, dolayısıyla cinsel ilişkilerimiz de kendilerini çevrimiçi bulacak" dedi. "Uzun mesafeli ilişkiler, coğrafi olarak yakın ilişkiler kadar tatmin edici olabilir ve çoğu çift, ayrıyken aktif bir cinsel yaşam sürdürmek ister.