Kegel Egzersiz Vibratörler

Izgara Görünümü:

Magic Motion Kegel Coach Kegel Vibratör

(0)
2.099,00TL

Magic Motion Kegel Coach Kegel Vibratör Ürün Özell..

Kiiroo Lovelife By Ohmibod Krush Telefon Kontrollü Kegel Vibratör

(0)
5.499,00TL

Kiiroo Lovelife By Ohmibod Krush Telefon Kontrollü..

Kiiroo Lovelife By Ohmibod Krush Telefon Kontrollü Kegel Vibratör Pink

(0)
5.499,00TL

Kiiroo Lovelife By Ohmibod Krush Telefon Kontrollü..

Magic Motion Crystal Duo Smart Kegel Vibrator with Weight Set

(0)
3.199,00TL

Magic Motion Crystal Duo Smart Kegel Vibrator with..

Magic Motion Smart Kegel Balls Telefon Kontrollü Kegel Vibratör

(0)
2.999,00TL

Magic Motion Smart Kegel Balls Telefon Kontrollü K..

We-Vibe Bloom Telefon Kontrollü Kegel Vibrator

(0)
3.999,00TL

We-Vibe Bloom Telefon Kontrollü Kegel Vibrator Ürü..

Vibio Clara Telefon Kontrollü Kegel Vibratör

(0)
2.699,00TL

Vibio Clara Telefon Kontrollü Kegel Vibratör Ürün ..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Kegel Egzersiz Vibratörler
Bir yumurta vibratörü, yüzyıllardır vajinal ve pelvik taban kaslarını güçlendirmek için kullanılan, yaygın olarak bilinen Kegel toplarının veya Ben Wa toplarının torunudur. Ancak pelvik tabanınız için bir egzersizden çok daha fazlasıdırlar , aynı zamanda zevki de artırabilirler. Yumurta vibratör oyuncaklarının nasıl kullanılacağını öğrenmek için okumaya devam edin. Kegel topları hakkında bana sorulan en yaygın sorulardan bazılarının yanı sıra sıkı ve gevşek vajinalar hakkında devam etmeyi bırakmamız gereken mitler için okumaya devam edin. Farklı kasları kolaylıkla ve zevkle çalıştırmanıza ve serbest bırakmanıza yardımcı olmak için çeşitli ağırlıklarla gelen We-Vibe'ın Bloom titreşimli Kegel toplarına atıfta bulunacağım .

Kegel Vibratör Nasıl Kullanılır?
Bu harika bir soru! Başlamadan önce bir kegel vibratörünün nasıl kullanılacağını bilmeniz gerekir. Konuya girmeden önce bir şeyin altını çizmek istiyorum! Vajinanıza ne zaman bir şey soksanız, önce uyarılmayı oluşturmak her zaman 'daha kolay' ve daha keyiflidir. Bu nedenle, aşağıdakilerden herhangi birini yapmadan önce, nefes, hareket, ses, dokunma, farkındalık yerleştirme veya oyuncaklar yoluyla uyarılma oluşturmak için zaman harcayın! Yumurta vibratör oyuncaklarını kullanma rahat bir pozisyonda uzanın (yayılmış kartal iyi bir seçenektir) Pelvik diyaframınızla derin nefes alın ve ilk topu vajinanızın açıklığına bırakın. Kegel vibratörlü oyuncakları kullanırken ve derin nefes alırken bol miktarda kayganlaştırıcı kullanın ; ilk topu yavaşça ve istikrarlı bir şekilde yerleştirin. Herhangi bir ağrı veya rahatsızlığı zorlamayın. Nefesinizle topu/topları vajinanızın içine rahat ettiğiniz kadar hareket ettirin. Çıkarma kablosunun vajinanızın dışına sarkmasına izin verin. Pelvik taban kaslarınızı (çişin ortasında akışı durdurmak için çalıştırdığınız kaslar) etkinleştirmeye, çalıştırmaya ve serbest bırakmaya başlayın. We-Vibe Bloom gibi yumurta vibratörlü oyuncakları çevrimiçi satın alın.

Kaslarımı çalıştırmak ve güçlendirmek istersem ne gibi uygulamalar yapabilirim?

Bu bana çok soruluyor - insanların Kegel toplarına yatırım yapmasının en yaygın nedenlerinden biri bu (yine de bir sonraki soruda ele alacağımız daha pek çok faydası var). Pelvik taban kaslarınızın farkındalığını ve katılımını artırmak istiyorsanız yapabilecekleriniz burada.

Bol miktarda yağ kullanarak topları yerleştirin (önceki cevaba benzer bir işlem kullanarak).

Topları sıkmak için pelvik taban kaslarınızı çalıştırın. Bu konuda yeniyseniz, pelvik taban kaslarını harekete geçirmek için, işemenizi durdurmak için kullandığınız kas grubunu çalıştırın.

Bu etkileşimi 5 saniye tutmaya niyet edin, ardından 5 saniye daha bırakın. 5 saniye tutamıyorsanız 3 saniye hatta 1 saniye ile başlayın.

Bu adımı art arda 5 kez tekrarlayın. İstediğiniz kadar 5'li setler yapın. Kegel topları olsun ya da olmasın gün boyunca da yapılabilirler.

Zevki artırmak için:

Pelvik taban kaslarınızı sıkılaştırmak ve vajinanızla daha ilgili hissetmek zevki ve orgazmi artırabilir. Daha ağır toplar kullanarak Kegel topu antrenmanınızın yoğunluğunu artırabilirsiniz. Bloom by We-Vibe, siz pelvik taban kaslarınızı çalıştırırken derin zevki keşfetmek için 10 farklı güçlü gümbürtü titreşimine sahiptir. Nasıl:

Kişisel zevkiniz sırasında Kegel toplarınızı yerleştirin

Uyarılma oluşturmak için nefes, hareket, ses ve dokunuş kullanırken pelvik taban kaslarınızı çalıştırın

Erojen bölgeleri ve klitorisi uyarmak için harici bir vibratör veya oyuncak da kullanabilirsiniz.