G-Spot Slim Vibratörler

Izgara Görünümü:

Lelo Mona Wave Deep Rose G-Spot Vibratör

(0)
7.499,00TL

Lelo Mona Wave Deep Rose G-Spot Vibratör Ürün Özel..

Lelo Mona Wave Black G-Spot Vibratör

(0)
7.499,00TL

Lelo Mona Wave Black G-Spot Vibratör Ürün Özellikl..

Svakom Siime Eye Purple Kameralı Telefon Kontrollü Vibratör

(0)
5.499,00TL

Svakom Siime Eye Purple Kameralı Telefon Kontrollü..

Svakom Siime Eye Cream Kameralı Telefon Kontrollü Vibratör

(0)
5.499,00TL

Svakom Siime Eye Cream Kameralı Telefon Kontrollü ..

Magic Motion Awaken Telefon Kontrollü Mini Vibratör

(0)
2.199,00TL

Magic Motion Awaken Telefon Kontrollü Mini Vibratö..

Kiiroo Ohmibod Bluemotion Nex 2 Telefon Kontrollü G-Spot Vibrator

(0)
2.499,00TL

Kiiroo Ohmibod Bluemotion Nex 2 Telefon Kontrollü ..

Lovense Osci 2 Telefon Kontrollü G-Spot Vibratör

(0)
4.999,00TL

Lovense Osci 2 Telefon Kontrollü G-Spot Vibratör Ü..

Erox Melo Silver Metal Vibrating Metal Vibratör

(0)
199,00TL

Erox Melo Silver Metal Vibrating Metal Vibratör&nb..

Erox Melo Blue Metal Vibrating Metal Vibratör

(0)
199,00TL

Erox Melo Blue Metal Vibrating Metal Vibratör ..

Erox Melo Red Metal Vibrating Metal Vibratör

(0)
199,00TL

Erox Melo Red Metal Vibrating Metal Vibratör ..

Erox Melo Purple Metal Vibrating Metal Vibratör

(0)
199,00TL

Erox Melo Purple Metal Vibrating Metal Vibratör&nb..

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)

G-Spot Slim Vibratörler
G noktası vibratörleri olarak da bilinen G noktası vibratörleri, biyolojik çıkmazların en can sıkıcısını çözmek için tasarlanmış seks oyuncaklarıdır - akrobat değilseniz, kendi G noktanıza uzanarak ulaşmak mümkün değildir. Bu nedenle bir G noktası masajı bu iş için mükemmel bir araçtır. Genellikle, dildolara veya uzatılmış hatta fallik olan diğer seks oyuncaklarına benzerler, tek bir şey dışında: bir eğrileri vardır. G noktası vibratörleri, kullanıcının vibratörü Gräfenberg noktasına kolayca ulaşması ve maksimum keyif için daha iyi konumlandırmasına olanak verecek şekilde kavislidir. G noktası vibratörleri, aşağıdakileri içerebilecek birçok özellik sunabilir:

Çoklu hız ayarları ve titreşim yoğunlukları, daha fazla kişisel özelleştirme için bükülebilir esneklik, ek stimülasyon için doku, "Buraya gel" hareketiyle robotik hareket, Malzemede cilt benzeri bir kaplama (genellikle yumuşak silikon), Şarj edilebilir olmak, Banyoda veya duşta kullanım için su geçirmez olması, Sıcaklık oyunu için ısıtmalı şafta sahip olmak, Daha derin stimülasyon için itme şaftına sahip olmak, Çeşitli stimülasyon için farklı "kafa" boyutları sunar, Eller serbest kullanım için uzaktan veya uygulama kontrolü, Çoğu titreşim gibi, bunların uzunluğu oyuncağın tasarımına bağlı olarak 3 inç ila 6 inç arasında veya hatta daha uzun olabilir.

Vajinal olarak yerleştirilmeleri amaçlandığından, G noktası vibratörleri, dolma kalem çapından etkileyici bir salatalığa kadar değişen, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli çevreler de sunar. Bunu göz önünde bulundurarak, G noktası vibratörlerinde henüz yeniyseniz, ortada bir yerden başlamanızı öneririz. Pek çok (çoğu değilse de) G noktası vibratörü daha derin, gürültülü titreşimler sağlasa ve vajinanın içinde kullanılsa da, kullanım sırasında oldukça sessiz olabilirler - ama her zaman değil. Oyuncaklarınızın gürültü seviyesinden endişe duyuyorsanız, onu açıp battaniyenizin (veya küçük yastığınızın) altına koyun, odadan çıkın ve kapıyı arkanızdan kapatın. Kapının diğer tarafında duyduklarınız, en azından yoldan geçen herhangi biri söz konusu olduğunda, vibratörünüzün gerçekte ne kadar gürültülü olduğu konusunda size daha iyi bir fikir verecektir. Kişisel rahatınız için biraz fazla yüksek olduğunu fark ederseniz, kullanım sırasında vibratörünüzü sessiz hale getirmenin yolları olduğundan emin olabilirsiniz.

G-Spot Vibratör Fiyatları
G noktası vibratörlerinin fiyatları değişir, ancak vibratörünüzü nereden satın alırsanız alın, her fiyat noktasını karşılayacak bir şey vardır. Şahsen incelediğimiz ve güvendiğimiz bir perakendeci olan cinseldunya.com, G noktası vibratörleri satışta yaklaşık 13 dolardan 200 doların biraz altına kadar değişiyor. Tercihleriniz ve bütçeniz ne olursa olsun, ihtiyaç duydukları yerde uzman dahili stimülasyon arayan herkes için mükemmel bir G noktası vibratörü vardır.