Kadınlara Özel Ürünler

Kadınlara Özel Ürünler
Dışarıda bir ton seks oyuncağı var. Bu, oyuncak destekli bir zevk için olabildiğince çok seçeneğe sahip olmanızı sağlamak açısından harika olsa da, orgazm vaat eden seks aksesuarlarıyla dolu rafları ve rafları inceledikten sonra bir oyuncak almaya çalışırken ani bir karar vermeyi biraz zorlaştırıyor. yerel seks oyuncakları mağazanızda. Çok fazla seçenek! Hangisi benim için doğru? Genel olarak oyuncaklar birkaç şemsiye kategoriye ayrılabilir: klitoral (dış) oyuncaklar, iç vajinal oyuncaklar, penis halkaları, oral seks vibratörler ve anal oyuncaklar. Bu kategorilerin her birinde, daha fazla alt kategori de vardır, örneğin bir emme oyuncağına ve bir kurşuna ve bir külot havasına sahip olabilirsiniz, bunların tümü klitoral oyuncaklar ve anal boncuklar ve popo oyuncakları içinde popo tıkaçları olabilir. Ve seks oyuncaklarıyla ilgili harika olan şey, insanların sürekli olarak yeni seks oyuncakları icat etmenin yeni ve yaratıcı yollarını hayal etmeleridir. Sadece birkaç yıl önce, klitoral emme vibratörleri yoktu ve şimdi tonlarca şirketin kendi versiyonlarını yapmak için atladığı klitoral vibratörler arasında en çok satanlardan biri.

Neden seks oyuncakları kullanıyorsunuz?
Tamam, belki ikna olmadın ve sorun değil. Seks oyuncakları kesinlikle herkese veya her çifte göre değildir. Ancak kararsızsanız, seks oyuncakları kullanmanın bahsetmeye değer birkaç somut faydası vardır. Birincisi ve en bariz olanı... eğlenceliler. Seks terapisti Rosara Torrisi , LCSW, Ph.D., SELF'e "Seks, oyun alanının yetişkin versiyonudur" diyor. “Bırakıp oyun oynamamıza izin verilen yer burası. Ve bunu göz önünde bulundurarak, oyuncaklar da dahil olmak üzere oyun alanında istediğiniz her şeyi kullanabilirsiniz.”

Bunun ötesinde, pek çok insan - özellikle vajinası olan insanlar - orgazm olmak için belirli türde uyarılara ihtiyaç duyar . Mayo Clinic'e göre, spesifik olarak, vajinaları olan çoğu insanın kurtulmak için en azından bir miktar klitoral stimülasyona ihtiyacı vardır . Klitorisinizle oynamak için kesinlikle bir vibratöre ihtiyacınız olmasa da, özellikle sizin veya eşinizin kendi başınıza yönetebileceğinden daha güçlü bir stimülasyona ihtiyacınız varsa, yardımcı olabilir. Pek çok insan ancak bir vibratörün yardımıyla kurtulabilir ve bunda utanılacak bir şey yok.