Erkeklere Özel Ürünler

Erkeklere Özel Ürünler
Seksolog Cam Fraser, bu fikrin, erkek cinselliğinin basit ve anlaşılır olduğuna dair toplumsal algımızdan kaynaklandığını ve bu nedenle, mastürbasyon konusunda 'yardıma' ihtiyaç duyan bir erkeğin onda bir sorun olduğu anlamına geldiğini söylüyor. Cam, The Hook Up'a "Evet, erkek cinselliğiyle ilgili bu tür bir anlatı ... erkekler beş saniyelik, yapışkan, beyaz kasık hapşırıncaya kadar öfkeyle mastürbasyon yapabilirler ve onlar için hepsi bu kadar," diyor. "Yani fikir şu ki, bir seks oyuncağı kullanmanız gerekiyorsa veya bir seks oyuncağı kullanmak ve zevkinizi artırmak ve vücudunuzu biraz daha keşfetmek ve işleri farklı bir düzeye taşımak istiyorsanız bile, nazik bir şey var. yanlış.” “Erkekseniz oyuncaklarla biraz daha fazla keşfetme korkusu var çünkü 'ya arkadaşlarım öğrenirse?' ya da 'insanlar benim tuhaf olduğumu ya da biraz ürkütücü ya da biraz zavallı olduğumu düşünecek çünkü bir randevu bulamıyorum/gerçek bir kadın bulamıyorum'.

Ve Cam, damgalanmanın pek çok zevki kaçırıyor olabileceğiniz anlamına geldiğini söylüyor. Ancak damgalamaya rağmen, erkek seks oyuncaklarına olan ilgi patlıyor. Çevrimiçi seks oyuncağı perakendecisi Lovehoney'e göre, 2021'in ilk çeyreğinde erkek seks oyuncaklarına olan ilgi 2020'nin aynı dönemine göre ikiye katlandı. Ve iyi bir nedenle! Oyuncak kullanmak, eşli seks sırasında zevkinizi ve performansınızı artırabilir. “Örneğin, bir mastürbasyon tüpü gibi, yapay bir vajina gibi, bir erkeğin kendisini eğitebilmesi veya bir partnerle birlikteyken daha uzun süre dayanabilmesi için hangi vuruşların onu gerçekten aşırı uyardığını öğrenmesine gerçekten yardımcı olabilir veya bir penis yüzüğü kullanırken. Bu, kanlanmasında ona yardımcı olan ve ereksiyonu sürdürmesine yardımcı olan bir örnek,” diyor Cam. "Erkeklerin erişebileceği koca bir zevk dünyası var ama aynı zamanda pek çok erkeğin de kaçırdığını düşündüğüm, gelişmiş cinsel işlev gibi koca bir dünya var." Aslında oldukça meraklı olduğunuz için, seçeneklerinize lekesiz, açık bir bakış atıyoruz.

Orada ne var?
Daha önce oyuncaklarla hiç uğraşmadıysanız, seçenekler bunaltıcı olabilir. Her şeyin farklı bir hissi ve amacı vardır. "Aklınıza gelen ilk şey tipik olarak bir mastürbasyon kılıfı gibidir, penisinizi içine soktuğunuz türden bedensiz bir vajina veya anüs veya ağızdır" Bedensiz bir popoyu delme fikri sizin için yapmıyorsa (yine de utanılacak bir şey yok, size güç), o zaman orada da daha az anatomik seçenek var. "Birçok farklı şekil ve boyutta geliyorlar, bazen biraz daha sentetik ve yapay görünüyorlar. "Otomatik mastürbatörler işleri başka bir seviyeye taşıyabilir, kolunuzu yerine koyabilir ve tüm işi fırlatıcıya bırakabilirsiniz . Hatta bazı ritzier modelleri VR'ye bağlanabilir ve belirli pornolarla senkronize olabilir.