Mystim Türkiye

Izgara Görünümü:

Mystim Bon Aparte Çift Motorlu G-Noktası Vibratör

(0)
3.999,00TL

Mystim Bon Aparte Çift Motorlu G-Noktası Vibratör ..

Mystim Tingling Estim Black Elektro Şok Vibratör

(0)
4.699,00TL

Mystim Tingling Estim Black Elektro Şok Vibratör&n..

Mystim Danny Divido Purple Rabbit Vibratör

(0)
3.999,00TL

Mystim Danny Divido Purple Rabbit Vibratör Ür..

Mystim Danny Divido Pink Rabbit Vibratör

(0)
3.999,00TL

Mystim Danny Divido Pink Rabbit Vibratör Ürün..

Mystim Danny Divido Rose Rabbit Vibratör

(0)
3.999,00TL

Mystim Danny Divido Rose Rabbit Vibratör Ürün..

Mystim Daring Danny Elektro Şok Rabbit Vibratör

(0)
4.699,00TL

Mystim Daring Danny Elektro Şok Rabbit Vibratör&nb..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Mystim Türkiye Resmi Satış Sitesi
Mystim ürünleri
hem kadınlara hem de erkeklere eşit şekilde hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Ürün yelpazesinde vibratörler, anal oyuncaklar, üretralar, penis halkaları, bekaret kafesleri bulunur tüm ürünler sizi zevkten titretecek. Elektroseks dünyasına dalmak istiyorsanız , ancak bu duygudan zevk alıp almayacağınızdan emin değilseniz, Mystim elektro-stimülasyon oyuncakları serisi, ayak parmaklarınızı daldırmak için mükemmel bir yoldur! Elektro-stimülasyon seks oyuncakları olarak da kullanılabilen bir dizi vibratör ile bu seri, elektro-stimülasyonun size göre olmadığına karar verirseniz kullanmak için standart bir vibratöre sahipken yeni bir şey denemenize olanak tanır.

Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok tasarım ve stille Mystim'in herkese uygun bir boyutu ve şekli vardır. Kullanışlı manyetik şarj cihazının kullanımı kolaydır ve şarj edilebilir piller, bu ürünleri kullanmanın devam eden bir maliyeti olmadığı anlamına gelir. Vibratörler süper yumuşak silikondan yapılmıştır ve bu ürün yelpazesinde lüks düşünülerek uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Yepyeni bir uyarım düzeyi için Mystim'in inanılmaz elektro-seks kitlerinden birini deneyin. Electrosex, genellikle deneyimli oyuncular tarafından kullanılan bir uyarım seviyesidir. Vücudun dokusunun derinliklerine nüfuz etmek için elektrik akımlarını kullanan elektroseks sizi içten dışa doğru uyarır. Sinir uçlarını gıdıklayan ve dokuları uyaran elektro-stimülasyon, şimdiye kadar deneyimlediğiniz hiçbir şeye benzemez.

Elektroseks ürünlerini ilk kez denerken, konfor seviyenizde kalmanız önemlidir. Küçük ve yavaş başlamak, olumlu bir cinsel deneyim şansını artıracak ve yolculuğunuza elektroseks ile doğru bir şekilde başlayacak. Elektroseks ile çok sert ve hızlı hareket etmek sizi korkutabilecek istenmeyen duyumlara neden olabilir, bu nedenle elektro-stimülasyona üzülmektense güvende olmak daha iyidir. Deneyimi geliştirmek için iletken bir jel kullanın ve duyularınızı daha önce hiç olmadığı kadar harekete geçirin. G noktanızı veya p noktanızı uyarmak hiç bu kadar yoğun olmamıştı. Daha hedefli bir stimülasyon için duyularınızı bir çark veya elektro-pedlerle gıdıklayın.