Lovense Türkiye

Izgara Görünümü:

Lovense Max 2 Telefon Kontrollü Masturbatör

(0)
4.999,00TL

Lovense Max 2 Telefon Kontrollü Masturbatör Ü..

Lovense Calor Depth-Controlled Male Masturbatör

(0)
4.999,00TL

Lovense Calor Depth-Controlled Male Masturbatör&nb..

Lovense Gush Glans Massager Telefon Kontrollü Masturbatör

(0)
4.999,00TL

Lovense Gush Glans Massager Telefon Kontrollü Mast..

Lovense Dolce Quake Telefon Kontrollü Vibratör

(0)
5.499,00TL

Lovense Dolce Quake Telefon Kontrollü Vibratör&nbs..

Lovense Lush 3 Telefon Kontrollü Bullet Vibrator

(0)
4.999,00TL

Lovense Lush 3 Telefon Kontrollü Bullet Vibrator Ü..

Lovense Lush 2 Telefon Kontrollü Bullet Vibrator

(0)
4.599,00TL

Lovense Lush 2.0 Yeni Nesil Telefon&Tablet Kon..

Lovense Edge 2 Prostate Massager Telefon Kontrollü Vibratör

(0)
4.999,00TL

Lovense Edge 2 Prostate Massager Telefon Kontrollü..

Lovense Edge Prostate Massager Telefon Kontrollü Vibratör

(0)
4.799,00TL

Lovense Edge Prostate Massager Telefon Kontrollü V..

Lovense Hush 2 Butt Plug XS 25 mm Telefon Kontrollü Anal Vibratör

(0)
4.599,00TL

Lovense Hush 2 Butt Plug XS 25 mm Telefon Kontroll..

Lovense Hush 2 Butt Plug S 38 mm Telefon Kontrollü Anal Vibratör

(0)
4.699,00TL

Lovense Hush 2 Butt Plug S 38 mm Telefon Kontrollü..

Lovense Hush 2 Butt Plug M 45 mm Telefon Kontrollü Anal Vibratör

(0)
4.699,00TL

Lovense Hush 2 Butt Plug M 45 mm Telefon Kontrollü..

Lovense Hush 2 Butt Plug L 57 mm Telefon Kontrollü Anal Vibratör

(0)
4.699,00TL

Lovense Hush 2 Butt Plug L 57 mm Telefon Kontrollü..

Lovense Nora G-Spot Telefon Kontrollü Rabbit Vibratör

(0)
4.599,00TL

Lovense Nora G-Spot Telefon Kontrollü Rabbit Vibra..

Lovense Flexer Insertable Dual Panty Telefon Kontrollü Vibratör

(0)
4.999,00TL

Lovense Flexer Insertable Dual Panty Telefon Kontr..

Lovense Hush Akıllı Telefon Uyumlu Anal Vibratör 38 mm

(0)
3.999,00TL

Lovense Hush Akıllı Telefon Uyumlu Anal Vibratör 3..

Lovense Hush Akıllı Telefon Uyumlu Anal Vibratör 44.5 mm

(0)
3.999,00TL

Lovense Hush Akıllı Telefon Uyumlu Anal Vibratör 4..

Lovense Domi 2 Telefon Kontrollü Masaj Wand Vibratör

(0)
4.999,00TL

Lovense Domi 2 Telefon Kontrollü Masaj Wand Vibrat..

Lovense Osci 2 Telefon Kontrollü G-Spot Vibratör

(0)
4.999,00TL

Lovense Osci 2 Telefon Kontrollü G-Spot Vibratör Ü..

Lovense Ambi Telefon Kontrollü Vibratör

(0)
4.999,00TL

Lovense Ambi Telefon Kontrollü Vibratör Ürün Özell..

Lovense Sex Machine Telefon Kontrollü Sex Makinesi

(0)
39.999,00TL

Lovense Sex Machine Telefon Kontrollü Sex Makinesi..

Stok Sorunuz

Lovense Exomoon Telefon Kontrollü Ruj Vibratör

(0)
3.999,00TL

Lovense Exomoon Telefon Kontrollü Ruj Vibratör Ürü..

Stok Sorunuz

Lovense Gemini App-Controlled Vibrating Nipple Clamps

(0)
3.599,00TL

Lovense Gemini App-Controlled Vibrating Nipple Cla..

Stok Sorunuz

Lovense Gravity Thrusting Dildo

(0)
5.999,00TL

Lovense Gravity Thrusting Dildo Ürün Özellikleri:U..

Gösterilen: 1 ile 23 arası, toplam: 23 (1 Sayfa)

Lovense Türkiye Resmi Satış Sitesi

Lovense seks oyuncakları, 10 yılı aşkın araştırma, geliştirme ve sayısız çalışma saatinin sonucudur. Bu yolculuk nasıl başladı? 2009'da, kurucu Dan Liu uzun mesafeli bir ilişki içindeydi. Cinsel yakınlığın olmaması ciddi bir sorundu ve bu nedenle teledildoniklere olan ilgiyi ateşledi. Ertesi yıl Remote Pleasure doğdu. Bu, uzaktan kontrol etmek için Skype kullanan, türünün ilk örneği olan devrim niteliğinde bir uzaktan kumandalı vibratördü. Tüm dünyada binlerce çifti memnun etti. Ancak geliştirebileceğimizi biliyorduk. 2011 ve 2012 yılları arasında araştırmalar devam etti ve ilk iki yönlü etkileşimli teledildonik seks oyuncaklarının prototipleri yapıldı. Ancak tasarım ve teknoloji standartlarımıza uygun değildi. Çizim tahtasına geri döndük ve mevcut oyuncaklarımızın temeli olan akıllı telefon Bluetooth teknolojisini kullandık.

İlk olarak 2013'ün sonlarında piyasaya sürülen Max ve Nora, türünün ilk uygulama tabanlı seks teknolojisi oyuncaklarıydı. Nora, ilk Bluetooth tavşan vibratörüydü ve Max, ilk Bluetooth erkek mastürbatörüydü. Zaman içinde, hem yazılımı hem de donanımı sürekli olarak optimize ederek bunların uzun mesafeli ilişkiler içinde olan insanlar için en iyi seçeneklerden biri olmasını sağladık. Max ve Nora'yı piyasaya sürdüğümüzden beri, her zaman ürün yelpazemizi genişletmeye ilgi duyduk. Giyilebilir Bluetooth vibratörler ve geleneksel uzaktan kumandalı vibratörlerle ilgili kendi kötü deneyimlerimize dayanarak, herkesin oynayabileceği bir oyuncağa odaklanmaya karar verdik. Piyasadaki diğer ürünlerle aynı sorunları yaşamadığından emin olmak için lansmandan önce bir yılı aşkın bir süredir test edip optimize ettik. 2015 yılının ortalarında, yeni uygulamamız aracılığıyla tonlarca özelliği olan, güçlü bir uzaktan kumandalı mermi vibratörü olan Lovense Lush'ı nihayet piyasaya sürdük. Yanıt inanılmazdı - IndieGogo kitle fonlaması platformunda 100.000 doların üzerinde para topladı!

Niyetimiz aynı anda bir yumurta vibratörü ve bir Bluetooth Anal Vibratörü başlatmaktı, ancak işler yolunda gitmedi. Fiş, geliştirme sırasında bize çok fazla sorun veriyordu ve lansman tarihi sürekli olarak erteleniyordu. 18 aydan uzun süren geliştirme sürecinin ardından, nihayet 2016'nın ortalarında lansmanı yapabildik ve tepkiler inanılmazdı. IndieGogo aracılığıyla 200.000 doların üzerinde ön sipariş topladık. Şimdiye kadarki en başarılı seks oyuncağı kitle fonlaması çabalarından biri! 2017 bizim için başarılı bir yıl oldu. Dört yeni ürünü piyasaya sürerek ürün yelpazemizi ikiye katladık: Eşsiz bir tasarıma sahip mermi vibratörü Ambi; Ayarlanabilir prostat masaj aletimiz Edge; Süper güçlü bir mini değnek olan Domi; ve salınan bir G noktası oyuncağı olan Osci! Indiegogo aracılığıyla 10 ayda 327.000 doların üzerinde ön sipariş topladık ve kampanyayı tamamladıktan sonra tüm ürünleri resmi mağazamızda satışa sunduk. Ayrıca, yazılım geliştirme ekibimiz iki yeni uygulama yayınladı!" Yeni oyuncakları piyasaya sürerken, kullanıcı deneyiminin diğer yönlerini nasıl geliştirebileceğimizi de düşünüyoruz. Böylece 2018'e yeni bir lansmanla başladık! Lovense USB Bluetooth Adaptörü, herhangi bir Lovense oyuncağını yalnızca birkaç kolay adımda bir Windows PC'ye bağlamak için ekibimiz tarafından oluşturuldu!

Orijinal Lush aşk yumurtası, gelişmiş bir anten, daha uzun pil ömrü, daha fazla motor gücü, daha iyi bağlantı ve daha uygun düğme yerleşimi dahil olmak üzere Lush 2'ye dönüştü - tüm bunlar değerli müşteri geri bildirimlerinden alındı. Lovense Domi, Dişi ve Erkek Aparatlarla birlikte kullanıldığında daha da fazla zevk olasılığına sahip süper güçlü bir "mini" asadır. Özenle özelleştirilmiş uzantılar maksimum keyif sunar. Seks oyuncaklarından oluşan zengin ve çeşitli bir koleksiyon oluşturduktan sonra, Su Bazlı Kayganlaştırıcı sunmaya ve müşterilerimizin seks oyuncakları ile ilgili tüm temel ihtiyaçlarını resmi mağazamızdan satın alabilmelerini sağlamaya karar verdik. Sadece oyuncakları kullanırken değil, diğer samimi aktiviteler sırasında da mükemmel bir seçimdir.

Lovense masturbator, hak ettiği kapsamlı yükseltmeye sahip - ve sonunda Lovense Max 2'yi tanıtmaktan heyecan duyuyoruz! Müşterilerimizden harika geri bildirimler aldıktan sonra, dış tasarımı, kılıfı ve donanımla ilgili diğer dahili özellikleri tamamen değiştirdik. Artık kullanıcılar 360 derecelik kasılmaları ve yeniden tasarlanmış bir vibratörü deneyimleyebilir! Kendini işine adamış kullanıcılarımız sayesinde, Osci çok sayıda geri bildirim aldı ve bu ayarlamalarla yeni ve geliştirilmiş bir Lovense Osci 2'yi yatak odanıza getirmek için çok çalıştık: daha güçlü bir motor, iyileştirilmiş kafa şekli, daha rahat bir oyuncak açısı, büyük ölçüde iyileştirilmiş bir pil ömür (5 saate kadar!), geliştirilmiş bağlantı ve yeni bir şarj yöntemi!

2020'ye Lovense Domi 2'nin çok heyecan verici çıkışıyla başladık! Birden fazla ilerlemesi var; oyuncağı tutmayı daha rahat hale getiren revize edilmiş bir tasarımla başlıyor. Ekibimiz anteni güncellemeyi ve bağlantıyı önemli ölçüde iyileştiren yeni nesil bir Bluetooth çipi kullanmayı garantiledi. Son olarak, en heyecan verici gelişme, asanın ömrünü neredeyse üç kat uzatan daha büyük bir pildir!

Sürekli destekleri için müşterilerimize teşekkür etmenin bir yolunu bulmak istedik. Bu zor yılda bizim için özellikle önemliydi. Ürünlerimize olan sürekli desteğiniz, geri bildiriminiz ve inancınız için minnettarlığımızı ifade etmek için sınırlı sayıda Mission'ı - özel bir renkte ve özel bir fiyata benzersiz bir G-Spot vibratörü - piyasaya sürdük.

Ferri ile tanışın - uzun zamandır beklenen küçük külot vibratörümüz! Ekstra güçlü mıknatıslı başlık sayesinde yılın son oyuncağımız her tarz külotla kullanılabilir. Yürürken, otururken veya ayakta dururken yerinde kalacaktır. Kendinizi hangi ortamda bulursanız bulunun, alay etmek veya tam anlamıyla orgazm olmak için harika bir oyuncak!

Edge 2'yi 2021 başlar başlamaz sunmaya kararlıydık! Oyuncağı yerinde kaldığından ve daha doğru/güçlü P-Spot stimülasyonu sağladığından emin olmak için yeniden tasarladık. Ayrıca anteni ve bağlantıyı iyileştiren baskılı devre kartını (PCB) güncelledik. Ve tabii ki, Edge 2 tıpkı selefi gibi ayarlanabilir.Sevgililer Günü için tam zamanında, ünlü aşk yumurtamız Lush 3'ü ve yeni titreşimli horoz yüzüğü Diamo'yu tanıtıyoruz! Diamo, gecikmiş orgazmlarla birlikte daha sert ve uzun süreli ereksiyon sağlar. Çiftlerin seks yapması (çünkü partneriniz de titreşimleri hissedecek!) veya hararetli halk oyunları için mükemmel bir oyuncak. Tüm zamanların en çok satan ürünümüz Lush 3, size 5 saate kadar sürekli zevk verebilir! Sabit kuyruk ve G Noktanız üzerindeki daha fazla baskı sayesinde önceki modellerden çok daha yoğun.Solo oyununuzu bir sonraki seviyeye taşıyacak ve aynı anda klitoris ve G Noktasıorgazm! Ayarlanabilir boyun, uyumu ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenizi sağlar ve hem klitoris hem de G Noktası ile iyi temas sağlar. Derin, hedeflenen stimülasyonlar için pürüzsüz silikon ve iki güçlü motor. Dolce yerinde kalarak eller serbest, yoğun bir zevk sağlar!

Hyphy, zevkin zirvesine 5 dakikadan kısa sürede ulaşmanıza yardımcı olacak süper verimli bir oyuncaktır (test kullanıcılarımızın %85'inde). Şarj/saklama kutusu, Hyphy'yi yalnızca şarj etmeyi kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda onu gittiğiniz her yere yanınızda götürmenizi de sağlar!

Gush penis başı masaj aletini koleksiyonumuza eklediğimiz için çok heyecanlıyız! Su geçirmez, sessiz ve küçük boyutlu vibratör seyahat için idealdir. Esnek tasarımı, eller serbest titreşimler ve rahat okşama için her boyuta uyar. Artan yoğunluk, sıkılık ve hedeflenen uyarımı deneyimlemek isteyenler için bant dahildir.

2022'ye uzun zamandır beklenen erkek mastürbasyon koleksiyonumuzla başlıyoruz! Calor'un süper yumuşak silikonla kaplı iç kısmı sizi kesinlikle etkileyecek. Temizlemesi ve taşıması kolaydır, bu da onu harika bir seyahat arkadaşı yapar. En önemlisi, birden çok özellik sunar: derinlik kontrolü, ısıtma, titreşimler ve sıkma. Yüksek teknoloji ürünü bir erkek mastürbatörden başka ne istersin ki?!

Ağır oyun oynamayı sevenler için harika sürüm: Lovense Sex Machine! Neredeyse tüm büyük kamera sitelerindeki ipuçlarına tepki veren ve aynı anda iki kişi tarafından kullanılabilen dünyanın ilk seks makinesidir!

Şimdiye kadarki en gizli oyuncağı piyasaya sürdük - mini ruj vibratörü Exomoon! Exomoon, tasarımı sayesinde halka açık oyun deneyiminizi tamamen yeni bir seviyeye taşıyabilir. "Hareket halindeyken" kullanabileceğiniz minik havanızı kimse fark etmeyecek. Herhangi bir seks oyuncağı koleksiyonuna mutlaka eklenmesi gereken bir oyuncak. Daha önce hiç oyuncak almamış olmanız veya bir dağ kadar oyuncak sahibi olmanız fark etmez!

Hush 2 şimdi yayınlandı ve dört boyutta geliyor! Hush 2 herkesi tatmin edecek - anal oyunu ilk kez denemeyi merak eden kullanıcılar veya ortalama büyüklükteki anal fişinizden daha fazlasına ihtiyaç duyanlar! Şarj işlemini daha da kolaylaştıran manyetik bir şarj bağlantı noktasına sahiptir. Güçlü hisler ve ipeksi pürüzsüz dış yüzeyden bahsetmiyorum bile.

Yeni ikonik oyuncak Flexer çıktı! Klitoral, G Noktası titreşimleri ve buraya gelme hareketleri (parmak hissi) sağlayan 3 bağımsız vibratöre sahip giyilebilir oyuncak! Süper hafif ve çok güçlü oyuncak, halka açık uzaktan kumandalı oyun ve en yoğun çoklu orgazmlar için mükemmel bir seçimdir.

Noel dilek listeniz için tam zamanında, Gravity ve Gemini'yi piyasaya sürdük! Yerçekimi, eller serbest oynamayı sevenler için otomatik ve süper güçlü itme ve titreşimli bir yapay penistir. Ayarlanabilir ve titreşimli emzik kıskacı seti olan Gemini, herkesin oyuncak sandığı için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Neyi seviyorsanız - halka açık, vanilya alayı veya yoğun BDSM oyunları - İkizler seksi hayatınızda bir yer bulacaktır.

Lovense Web Kamerası çıktı! 4K AI web kamerası, kamera kaydı için özel olarak tasarlanmıştır. Lovense OBS Araç Seti ve Stream Master kullanılırken ipucu etkinleştirilir. Ayrıca pek çok çekici özellik sunar: esnek 3 eksenli gimbal, 1/2” sensör, ultra HD 4K çözünürlük, gölgeleri dengelemek için HDR modu, gürültü engelleme, dahili 1/4” montaj noktası ve daha fazlası!