Kiiroo Türkiye

Izgara Görünümü:

Kiiroo Stars Collection Strokers Feel Apolonia Lapeidra Vajina Masturbatör

(0)
2.999,00TL

Kiiroo Stars Collection Strokers Feel Apolonia Lap..

Kiiroo Stars Collection Strokers Feel Britney Amber Vajina Masturbatör

(0)
2.999,00TL

Kiiroo Stars Collection Strokers Feel Britney Ambe..

Kiiroo Stars Collection Strokers Feel Kenzie Taylor Vajina Masturbatör

(0)
2.999,00TL

Kiiroo Stars Collection Strokers Feel Kenzie Taylo..

Kiiroo Stars Collection Strokers Feel Lauren Phillips Vajina Masturbatör

(0)
2.999,00TL

Kiiroo Stars Collection Strokers Feel Lauren Phill..

Kiiroo Stars Collection Strokers Feel Leigh Raven Vajina Masturbatör

(0)
2.999,00TL

Kiiroo Stars Collection Strokers Feel Leigh Raven ..

Kiiroo Stars Collection Strokers Feel Molly Stewart Vajina Masturbatör

(0)
2.999,00TL

Kiiroo Stars Collection Strokers Feel Molly Stewar..

Kiiroo Stars Collection Strokers Feel September Reign Vajina Masturbatör

(0)
2.999,00TL

Kiiroo Stars Collection Strokers Feel September Re..

Titan By Kiiroo İnteractive Vibrating Stroker Telefon Kontrollü Vajina

(0)
8.999,00TL

Titan By Kiiroo İnteractive Vibrating Stroker Tele..

Kiiroo Titan&Cliona Couple Set Purple

(0)
10.999,00TL

Kiiroo Titan&Cliona Couple Set Purple Ürün Öze..

Kiiroo Ohmibod Esca 2 Telefon Kontrollü Vibratör

(0)
5.499,00TL

Kiiroo Ohmibod Esca 2 Telefon Kontrollü Vibratör Ü..

Kiiroo Ohmibod Fuse Black Telefon Kontrollü Rabbit Vibratör

(0)
8.499,00TL

Bir bağlantı kurun ve hislerinizi senkronize edin!..

Kiiroo Ohmibod Fuse Pink Telefon Kontrollü Rabbit Vibratör

(0)
8.499,00TL

Kiiroo Ohmibod Fuse Pink Telefon Kontrollü Rabbit ..

Kiiroo Lovelife By Ohmibod Krush Telefon Kontrollü Kegel Vibratör

(0)
5.499,00TL

Kiiroo Lovelife By Ohmibod Krush Telefon Kontrollü..

Kiiroo Lovelife By Ohmibod Krush Telefon Kontrollü Kegel Vibratör Pink

(0)
5.499,00TL

Kiiroo Lovelife By Ohmibod Krush Telefon Kontrollü..

Kiiroo Ohmibod Bluemotion Nex 2 Telefon Kontrollü G-Spot Vibrator

(0)
2.499,00TL

Kiiroo Ohmibod Bluemotion Nex 2 Telefon Kontrollü ..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)

Kiiroo Türkiye Resmi Satış Sitesi
Amsterdam'ın iş dünyası ile kırmızı ışık bölgesi arasına sıkışmış hızla büyüyen bir teknoloji şirketiyiz, bu nedenle günlerimizi etkileşimli oyuncaklar yaparak geçirmemiz uygun görünüyor. 2013'ten beri seks teknolojisi / teledildonik endüstrisinde lider konumdayız; teknoloji ve insan ilgisinin kesiştiği noktada çalışmak. Müşterilerimizi memnun etmek için yenilik yapıyoruz. Kişisel tatmine ek olarak teknolojiyi, insanların bağlantı kurması, etkileşim kurması ve keşfetmesi için yeni ve daha iyi yollar oluşturmak için kullanıyoruz çünkü giderek dijitalleşen, serbest çalışan bir dünyada ihtiyaç her geçen gün artıyor.

Merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunan Kiiroo, hızla büyüyen bir teknoloji şirketidir. Amsterdam'ın iş dünyası ile kırmızı ışık bölgesi arasında sıkışıp kaldık, bu nedenle günlerimizi yüksek kaliteli, yenilikçi oyuncaklar ve çözümler üreterek geçirmemiz uygun görünüyor. 2013'ten beri seks teknolojisi (teledildonics) endüstrisinde teknoloji ve insan ilgisinin kesiştiği noktada çalışan lideriz. İnsanları memnun etmek için sürekli yenilik yapıyoruz. Ayrıca: iletişim işindeyiz. İnsanların bağlantı kurması için yeni ve daha iyi yollar oluşturmak için teknolojiyi kullanıyoruz çünkü giderek dijitalleşen, serbest çalışan bir dünyada ihtiyaç her geçen gün artıyor. Çevrimiçi insan iletişimini geliştirmeyi görev edindik. Bugüne kadar çevrimiçi iletişim yalnızca video, ses veya metin içeriyordu - ancak sosyal ağ dünyasına yeni bir boyut eklemeye devam ediyoruz; dokunmak. Yirmi birinci yüzyılı göz önünde bulundurarak yüksek kaliteli, lüks ürünler üreterek diğer yetişkin seks oyuncaklarından farklı olmaya çalışıyoruz. Başka bir marka gibi görünmek veya davranmak istemiyoruz. Size çevrimiçi olarak en eşsiz ve otantik deneyimi getiren marka olmayı hedefliyoruz. Kiiroo, Nisan 2013'te sahneye çıktığımızdan beri dünyanın Teledildonics ve seks teknolojisi hakkındaki düşüncelerini değiştiriyor. İnsanları çevrimiçi olarak yeni yollarla bir araya getirmeye odaklanmış bir teknoloji şirketiyiz.

 Bu göreve başladığımızda, doğrudan rakiplerimizin neler sunabileceğini gördük ve bunu daha iyi yapabileceğimizi biliyorduk. Kendimizden asla şüphe duymadık ve şimdi birkaç yıl sonra seks teknolojisi / teledildonik endüstrisinde ödüllü lideriz. İnsanların bağlantı kurma şeklini değiştirmeye yönelik bir proje olarak başlayan şey, şimdi yalnızca uzun mesafeli ilişkilere hitap etmeyen eksiksiz bir platformlar dizisine dönüştü. İlk tasarımlarımız, cihazlar birbirinden ne kadar uzakta olursa olsun, bir vibratörü bir mastürbatöre internet üzerinden bağlamak için basitliği göz önünde bulunduruyordu.  

İlk ince vibratör; oPue, dokunmatik verileri bir veya daha fazla sVir masturbator'a gönderebiliyordu. SVir, cinsel uyarımı taklit eden çok sayıda kasılma halkası içeriyordu. 2014'ün başlarında Amsterdam'da yeni bir ofise taşındık. Ekibimiz beş yeni çalışan kazandı - dünyanın her yerinden taze, genç yetenekler. Bağlantıyı iyileştirmenin yollarını aramaya başladık. Ürünleri lüks doğalarını ön plana çıkaracak şekilde yeniden adlandırdık. Baylar için Onyx ve bayanlar için Pearl. Pearl'ün G noktasına ulaşmak için mükemmel bir duyusal eğrisi ve süper güçlü bir motoru vardı. SVir'den bile daha gelişmiş olan Onyx, şaft boyunca bir sarsıntı hareketi yaratan ve onu düşündüğünüzden daha gerçekçi hissettiren büzülen halkalara sahipti. 

Kiiroo çevrimiçi platformu, aşıkların duygusal ve güvenli bir şekilde bağlantı kurması için mükemmel bir yer olan tandem olarak oluşturuldu.

2022'ye hızla ilerleyin ve Kiiroo, genç bir şirketin sahip olabileceği tüm beklentilerin yerini aldı. Yetişkinlere yönelik sektörle ilgili 15'in üzerinde ödülü ve "Hollanda'da En Hızlı Büyüyen İlk 10 Girişim" unvanıyla Kiiroo, hem yetişkin hem de teknoloji endüstrisinde göz önünde bulundurulması gereken şirketlerden biridir.