Fun Factory Türkiye

Izgara Görünümü:

Fun Factory Be One Vibe Parmak Vibratör

(0)
3.499,00TL

Fun Factory Be One Vibe Parmak Vibratör Ürün ..

Fun Factory Bi Stronic Fusion Dual Pulsator Purple Darbeli Rabbit Vibratör

(0)
6.499,00TL

Fun Factory Bi Stronic Fusion Dual Pulsator Purple..

Fun Factory Bi Stronic Fusion Dual Pulsator Pink Darbeli Rabbit Vibratör

(0)
6.499,00TL

Fun Factory Bi Stronic Fusion Dual Pulsator Pink D..

Fun Factory Bi Stronic Fusion Dual Pulsator Red Darbeli Rabbit Vibratör

(0)
6.499,00TL

Fun Factory Bi Stronic Fusion Dual Pulsator Red Da..

Fun Factory Lady Bi Dual Vibratör Violet Darbeli G-Spot Vibratör

(0)
4.999,00TL

Fun Factory Lady Bi Dual Vibratör Violet Darbeli&n..

Fun Factory Lady Bi Dual Vibratör Pink Darbeli G-Spot Vibratör

(0)
4.999,00TL

Fun Factory Lady Bi Dual Vibratör Pink Darbeli G-S..

Fun Factory Lady Bi Dual Vibratör Ultramarine Darbeli G-Spot Vibratör

(0)
4.999,00TL

Fun Factory Lady Bi Dual Vibratör Ultramarine Darb..

Fun Factory Darling Devil Klitoral Rabbit Vibratör

(0)
2.199,00TL

Fun Factory Darling Devil Klitoral Rabbit Vibratör..

Fun Factory Amorino Neon Yellow Rabbit Vibratör

(0)
2.699,00TL

Fun Factory Amorino Neon Yellow Rabbit Vibratör Ür..

Fun Factory Amorino Pink Yellow Rabbit Vibratör

(0)
2.699,00TL

Fun Factory Amorino Pink Yellow Rabbit Vibratör&nb..

Fun Factory Cobra Libre II Head of Penis Stimulator Black

(0)
5.999,00TL

Fun Factory Cobra Libre II Head of Penis Stimulato..

Fun Factory Cobra Libre II Head of Penis Stimulator Red

(0)
5.999,00TL

Fun Factory Cobra Libre II Head of Penis Stimulato..

Fun Factory Manta Masturbator Black

(0)
3.499,00TL

Fun Factory Manta Masturbator Black Ürün Özel..

Fun Factory Manta Masturbator Deep Sea Blue & Black

(0)
3.499,00TL

Fun Factory Manta Masturbator Deep Sea Blue & ..

Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)

Fun Factory Türkiye Resmi Satış Sitesi
FUN FACTORY'de oyunculuğun öncüleriyiz. Yirmi yılı aşkın bir süredir, cinsel keşiflere ilham veren oyuncaklar yarattık ve onları iyi yapıyoruz, böylece zihniniz EĞLENCE'ye odaklanmakta özgür. Her zaman en iyi malzemeleri kullandık ve oyuncaklarımıza her zaman bir üst seviyeye çıkmalarını ve sizi eğlenceden asla ayırmamalarını sağlamak için çok düşündük. Dahası, burada, Almanya'daki sürdürülebilir üretim tesisimiz bize gerçekten çok küçük bir CO2 ayak izi veriyor. Kulağa da seksi geliyor - sence de öyle değil mi? 

Her gün, sahip olduğumuz her şeyi ürünlerimize koyuyoruz. Tüm bilgi, beceri ve deneyimlerimiz. İsmimiz her şeyi anlatıyor: FUN FACTORY, daha fazlası için geri gelmenizi sağlayan yüksek kaliteli oyuncaklar anlamına gelir. Bunu gerçekleştirmek için her zaman yeni şeyler deniyoruz. Her gün yeni teknikler öğreniyor, yenilik yapıyor ve araştırıyoruz. Yeni bir motor veya program bulmak, kendi adına konuşan şekiller biçimindeki herhangi bir ruh haline, sıcak noktaya veya vücuda uyacak doğru uyarımı bulmakla ilgilidir. Kuzey Almanya'daki tüm ekibimiz, elinize geçen nihai ürünü bir araya getirmek için azami özen, sevgi ve dikkati gösteriyor. Tüm süreçler, tasarım çalışmaları, ekipman, imalat ve konumlandırma - hepsini burada tek bir yerde yapıyoruz. Ancak bu, sizinle bağlantıda kalmayacağımız ve sektörle iletişim halinde olmayacağımız anlamına gelmez. Daha iyisini yapmamıza yardımcı olduğu için geri bildirimlerinize ihtiyacımız var ve bunları takdir ediyoruz. Ve bu her zaman hedefimizdir, çünkü oyuncaklarımızı yaratmayı seviyoruz ve sizin de onları seveceğinizi umuyoruz.

Fun Factory Vibratör Hikayesi
1996'da, yeni mühendislik mezunları Dirk Bauer ve Michael Pahl, vücut için güvenli, fallik olmayan, koşum uyumlu ilk yapay penisi tasarlamak için bir eskiz defteri ve biraz Play-Doh ile Dirk'in mutfak masasına oturdular. Bu ilk prototipten sonra şekillenen bir model, daha sonra gülümseyen PADDY PINGUIN olarak piyasaya sürülecekti. Doksanların başında yetişkinlere yönelik mağazalara gitmediyseniz, bize inanın: manzara korkunçtu. Gizemli kauçuktan yapılmış, her biri kimyasal bir koku yayan bej yığınları, gerçekçi yapay penisler hayal edin. Bu senin reçelin değilse, çok fazla seçeneğin yoktu. Dirk ve Michael'ın keşfettiği şey, pazardaki bir boşluktan daha fazlasıydı. Temel bir şey eksikti. O zamanlar oyuncakların hiçbiri sizi yeni bir şey denemeye davet etmiyordu. Engellemelerinizi ve korkularınızı geride bırakıp yeni deneyimler peşinde koşmak. Dışarıdaki tüm bekarlar, çiftler, yeni başlayanlar ve deneyimli profesyoneller, ihtiyaç duydukları şey, mevcut en iyi malzemelerden olağanüstü kalitede üretilmiş, gerçekten EĞLENCELİ aksesuarlardı. Kulağa büyük bir meydan okuma gibi mi geliyor? Öyleydi ama bu ikisinin altından kalkamayacağı bir şey değildi ve böylece FUN FACTORY doğdu.

O zamandan beri mutfak masasından Weser Nehri kıyısındaki modern bir tesise taşındık. Sektörde yenilikçi olduk: ilk kez bir yapay penis üzerine renkli silikon koyan, ilk kez şarj edilebilir bir titreşim yaratan, ilk olarak bir seks oyuncağı için ana akım tasarım ödülü kazanan. Birden çok tamamen yeni ürün kategorisi oluşturduk. Aslında, ilk üst düzey seks oyuncağı markasıydık ve hala güçlüyüz! 20 yılı aşkın bir süredir Bremen'de insanları mutlu eden seks oyuncakları ve aksesuarları tasarlıyor ve üretiyoruz. Ve bunu son moda modanın kölesi olmadan yaptık - bunun yerine bilgimizi, deneyimimizi ve bize rehberlik etmesi için en iyi niyetimizi seçtik. Biz bunun için varız.