Dame Products Türkiye

Izgara Görünümü:

Dame Products Fin Finger Jade Parmak Vibratör

(0)
2.999,00TL

Dame Products Fin Finger Jade Parmak Vibratör Ürün..

Dame Products Fin Finger Navy Parmak Vibratör

(0)
2.999,00TL

Dame Products Fin Finger Navy Parmak Vibratör ..

Dame Products Eva II İce Sky Finger Parmak Vibratör

(0)
4.999,00TL

Dame Products Eva II İce Sky Finger Parmak Vibratö..

Dame Products Eva II Green Finger Parmak Vibratör

(0)
4.999,00TL

Dame Products Eva II Green Finger Parmak Vibratör&..

Dame Products Com Wand Rose Vibratör

(0)
3.699,00TL

Dame Products Com Wand Rose Vibratör Ürün Öze..

Dame Products Com Wand Blue Vibratör

(0)
3.699,00TL

Dame Products Com Wand Blue Vibratör Ürün Öze..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Dame Products Türkiye Resmi Satış Sitesi
Dame Products
, kadınların cinsel deneyimini vurgulamak ve onlara daha fazla orgazm sağlamak için kadınlar için vibratörler ve çiftler için diğer aksesuarlar tasarlar . Dame Products, bu araçları " yatak odanıza hayat değiştiren bir eğitim" sağlamak amacıyla tasarlar” İlginç bir şekilde, bir 2016 çalışması[1]kadınların sadece %6'sının ilişki sırasında her zaman orgazm olduğunu bildirdiğini, %16'sının zamanın yaklaşık yarısında orgazm olduğunu ve en fazla %38'inin sık sık orgazm olduğunu bildirdi. Bu rakamlar neden bu kadar düşük?

Cinsel yönelimden bağımsız olarak kadınların orgazmlarının erkeklerin orgazmlarından daha az tahmin edilebilir ve daha çeşitli olduğunu buldu. Bu nedenle, kendi bedenlerimize ve bitiş çizgisine ulaşmanın en iyi yoluna aşina olmayabiliriz. Artı, heteroseksüel karşılaşmalar toplumumuzda tipik olarak nüfuz edici ilişkiye odaklanır. Bu önemlidir, çünkü klitoral odaklı cinsel aktiviteler birçok kadın için orgazma ulaşmanın daha gerçekçi bir yoludur.Aslında başka bir araştırma kadınların yaklaşık %36'sının orgazm olmak için klitoral stimülasyona ihtiyaç duyduğunu, diğer %36'sının ise buna ihtiyaç duymadığını ancak klitorislerine dikkat edildiğinde orgazmlarının daha iyi olduğunu düşündüklerini buldu. 

Dame Products, Fast Company, Forbes, The Today Show, The Wall Street Journal, The New York Times, Vice ve daha fazlası dahil olmak üzere sayısız medya kuruluşunda yer aldı . Marka, medyanın abarttığı kadar iyi mi? Bunu öğrenmek için buradayız. Bu Dame Ürünleri incelemesi, bu markanın sizin için uygun olup olmadığına karar vermenize yardımcı olmak için şirketin neyle ilgili olduğuna, hangi ürünleri yaptıklarına, müşteri geri bildirimlerine, promosyonlara ve daha fazlasına bir göz atacaktır.

Seksolog Alexandra Fine ve mühendis Janet Lieberman, 2014 yılında şu anda Brooklyn, NY dışında faaliyet gösteren Dame Products'ı kurdu. Görevleri kadın ve erkek arasındaki  “ zevk uçurumunu kapatmak ”tır. Cinsel zevkteki bu cinsiyet farkı fazlasıyla gerçektir ve heteroseksüel ilişkinin penis-vajinal ilişkiyi içermesi gerektiği anlatısıyla sürdürülür. Her şey, tarihin en çok kitle fonlaması alan seks oyuncağı olan ve kadınlara öncelikli seks oyuncaklarına olan talebin ne kadar yüksek olduğunu gösteren Eva ile başladı. Zaman ve geri bildirimlerle Dame Products, tüm farklı şekil ve boyutlarda oyuncaklarla kadınların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde büyüdü. Dame vibratörleri, on binden fazla kişiden oluşan bir topluluk olan Dame Labs'ta toplanan geri bildirimlerden yapılmıştır. Bu Dame Ürünleri incelemesi şimdi şirketin öne çıkan özelliklerini listeleyecek: 

  1. Kadınlar tarafından kadınlar için tasarlandı
  2. Cinsel eğitim verir
  3. Su geçirmez oyuncaklar
  4. Şarj edilebilir (pil yok, yaşasın!)
  5. Tüm prototipler kadınlar ve çiftler tarafından test edilir

Dame Products Eva II
Eva II vulvanıza güzel bir şekilde oturur, sizden uzak durur ve saçınızı tutmak veya nazikçe okşamak gibi diğer önemli şeyler için ellerinizi kullanabilmeniz için üzerine düşeni yapar. Bir vibratör satın alma konusunda gergin misiniz? Stigmaya izin verme çevreleyen seks oyuncakları zevkinizin önüne geçer. Aslında vibratör kullanımı tamamen normaldir. Bir çalışma kadınların yarısından fazlasının vibratör kullandığını gösterdi. Eva II harikalar yaratır, böylece farklı pozisyonları deneyebilir ve kendinizin (veya partnerinizin) ağırlığını destekleyebilir ve yine de keyif alabilirsiniz. Eva II partnerli oyun için tasarlanmış olsa da, tek başına maceralar için de harika çalışıyor . Eva II, dildolar gibi diğer seks oyuncakları ile eşleştirilebilir veya tek başına kullanılabilir.

Dame Products Arc Vibrator
Bu Dame Products
Arc incelemesinde, size bu ortamın neyin harika olduğunu anlatacağız. Arc, tüm doğru açıları vuracak şekilde tasarlandı ve size en iyi hissettiren şeyi keşfetme özgürlüğü verdi. Arc'ı dahili veya harici olarak kullanabilirsiniz . Bu bir G noktası vibratörüdür ancak bir klitoral uyarıcı kadar iyi çalışır. Arc'ın tutacağı, bileğinizde oynamayı kolaylaştırır ve şirket, sallama, döndürme, sabit yerleştirme ve içeri ve dışarı kayma gibi farklı hareketleri denemenizi önerir. Sondaki yumuşacık ampul, G noktanıza yumuşak bir şekilde erişmek için harikadır . Arc ayrıca güçlü bir motora sahiptir ve 5 farklı desen ve şiddete sahiptir. 

Dame Fin Vibrator
İki parmağın arasına sığarve dokunduğunuz her yere stimülasyon ekler. Seçenekler gerçekten sonsuzdur, Fin ile dokunmak ve alay etmek kolaydır; biraz daha zing ile elinizin bir uzantısı gibi geliyor. Daha güvenli bir uyum için ipi kullanın Fin suya dayanıklıdır , tıbbi kullanıma uygun silikondan yapılmıştır ve USB ile şarj edilebilir . Bu çok yönlü vibratörün 3 farklı hızı vardır . Açmak için üstteki düğmeye basın ve ardından hızlar arasında geçiş yapmak için tekrar basın. Tüm Dame ürünlerinde olduğu gibi Fin'de de butona 10 saniye basılı tutularak etkinleştirilebilen seyahat modu bulunuyor . Işık, seyahat modundayken yanıp sönecek ve kırmızıya dönecek, bu da cihazın yanlışlıkla açılamayacağı anlamına gelir. Bu moddan çıkmak için Fin'i fişe takmanız yeterlidir. 

Dame Zee Vibrator
Zee, size büyük O'lar getirecek küçük bir adam. Harika bir başucu veya hareket halindeyken refakatçi. Vibratörler konusunda yeniyseniz, uygun bir fiyata tüm temel özelliklere sahip olduğu için Zee başlamak için harika bir. En yüksek ayarda 1 saat dayanıyorveşarj olması  1 saat sürüyor. Zee , alt kısma basarak etkinleştirebileceğiniz 3 farklı hıza sahip basit, anlaşılır bir ortamdır . Açmak için bir kez basın, ardından farklı hızlar arasında geçiş yapmak için tekrar basın. Zee suya dayanıklıdır , Yumuşak Dokunuşlu ABS Plastikten yapılmıştır ve USB ile şarj edilebilir olduğundan, pil satın almak için sürekli mağazaya gitmeniz gerekmez.