Autoblow Türkiye

Izgara Görünümü:

Autoblow - A.I.+ Machine Telefon Kontrollü Yapay Zeka Destekli Masturbatör

(0)
9.499,00TL

Autoblow - A.I.+ Machine Telefon Kontrollü Yapay Z..

Autoblow A.I. Otomatik Hareketli Yapay Zeka Destekli Oral Seks Robotu

(0)
8.999,00TL

Autoblow A.I. Otomatik Hareketli Yapay Zeka Destek..

Autoblow 2 Plus XT Masturbator & Sleeve C Otomatik Vajina

(0)
5.499,00TL

Autoblow 2 Plus XT Masturbator & Sleeve C Otom..

Autoblow 2 Plus XT Vagina Sleeve B Masturbatör

(0)
999,00TL

Autoblow 2 Plus XT Vagina Sleeve B Masturbatör Ürü..

Autoblow 2 Plus XT Vagina Sleeve C Masturbatör

(0)
999,00TL

Autoblow 2 Plus XT Vagina Sleeve C Masturbatör Ürü..

Autoblow A.I. Silicone Vagina Sleeve White Vajina

(0)
1.499,00TL

Autoblow A.I. Silicone Vagina Sleeve White Vajina ..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Autoblow Türkiye Resmi Satış Sitesi
Oral seks makinesi
insanlarıyız. Şirketimiz, herhangi bir erkek seks oyuncağı için kitlesel fonlamada toplanan en yüksek miktarda para rekorunu elinde tutuyor. 2014 yılında, burada Indiegogo'da, zamanla 3300'den fazla destekçiden 381.000 dolardan fazla para toplayan Autoblow 2 için kitle fonlaması yaptık . Son 4 yılda, nişimizde ilgi topladık ve Autoblow 2'yi ve geliştirilmiş versiyonlarını (Autoblow 2+ ve Autoblow 2+XT) dünya çapında 200.000'den fazla erkeğe sattık. Aşağıdaki video ürünü tv programlarında, birçok haber sitesinde ve hatta Playboy Magazine'deki 8 sayfalık bir profilde gösteriyor.  

200.000 Autoblow 2 kullanıcımızdan gelen geri bildirimleri dinledik ve size, kullanıcılarımıza, istediklerinizi ve daha fazlasını vermek için doktora derecesine sahip robotik mühendisleri ve yapay zeka bilim insanlarıyla birlikte çalıştık. Yeni tasarımımız , açık ABS taşıyıcılı 2 çıkıntılı %100 birinci sınıf silikon kılıfla birleşerek 4 faktörün tümü arasında keyifli bir denge sağlıyor. Kolun çıkıntıları, taşıyıcının üstünde ve altında bulunur. Yağlanmış penisinizi takın ve makinenin patent bekleyen tutucusu, harika hissettiren bir sürtünme yaratarak manşonu penisinizin üzerinden yukarı ve aşağı çeker. Farklı teknikler arasında geçiş yapmak için bir düğmeye basın ve ardından her tekniği daha hızlı veya daha yavaş bir hızda kullanmak için + veya - düğmelerine basın. 

Okşama eylemlerinin çeşitliliği, kısa, ortalama uzunlukta ve uzun penisli erkeklerin hepsinin makineden eşit şekilde zevk alabilmesini sağlar. Kılıf neredeyse tüm penis çevrelerine uygundur. Makinenin kurşun vidası doğrudan motora yerleştirilmiştir, bu da kompakt bir tasarım oluşturur ve strok mesafesini en üst düzeye çıkarır. Bir mikroişlemci ve sensörler tutucunun konumunu algılar ve hareketlerin gerçekçi bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. 

Autoblow AI, yalnız bir cinsel deneyimin gerçekçiliğini artırmak için yapay zekayı kullanan ilk seks oyuncağıdır. Kendi Autoblow 2'miz de dahil olmak üzere, vuruş yapan hemen hemen her erkek seks oyuncağı, yalnızca penisin tepesinden dibine tam darbelerle vurur. Ancak penisin tepeden tırnağa okşaması, olası pek çok oral seks tekniğinden yalnızca biridir. Yeni Autoblow'un teknikleri çok daha gelişmiş. Ekibimiz , oral seks videolarından oluşan büyük bir veri kümesini analiz etmek ve ilk kez oral seks sırasında meydana gelen gerçek hareketleri keşfetmek için makine öğreniminin gücünü kullandı. Daha sonra araştırmanın sonuçlarını Autoblow AI'nın 10 oral seks deneyimine dönüştürdük. 

Amacımız , tüm oyun boyunca her an alıcının penisinin ne kadarının vericinin ağzının içinde olduğunu keşfetmekti. Veri alma çabalarımızın sonucu, erkekler üzerinde gerçekleştirilen oral seks içeren 1 terabaytlık görüntüydü, her biri kurtarıldıkları oral seks filminde bir süre ve oral seks yapan kişinin penisine ne kadar penisin sokulduğuna dair bir tahminle etiketlendi. ağız. Veri kümemizi elde etmek için,  %50 hızda 8333 dakika (neredeyse 6 tam gün) oral seks videosu izledik ve filmlerde meydana gelen eylemleri belirtmek için bir kafa çizimini bir penis çiziminin üzerine manuel olarak taşıdık. Bilgisayar, videonun saniyede 30 ekran görüntüsünü yakaladı ve giriş yöntemimizi kullanarak kafanın konum verilerini yakaladı. Daha sonra bir kalite kontrolör kayıtları yeniden izledi ve hatalı olanları eledi. 

Veri toplama işleminden sonra , verileri saniyede 16 kare hızında normalleştirdik. Verileri parçalara ayırdık ve ardından oral seks sırasında penis boyunca en çok kullanılan 16 ağız konumunu keşfetmek için ağız konumu verilerine K aracı algoritması uyguladık. Daha sonra kafa hareketleri dizilerini kümeler halinde sınıflandıran bir model eğittik. Yeniden yaratılamayacak kadar pasif olan bazı hareketleri makinemize attıktan sonra, keşfettiğimiz baş/ağız hareketlerini ürünümüzün modlarını oluşturmak için kullandık.