Natural Kayganlaştırıcılar

Izgara Görünümü:

Meyrabest Su Bazlı Natural Kayganlaştırıcı Jel 100 ml

(0)
69,00TL

Meyrabest Su Bazlı Natural Kayganlaştırıcı Jel Ürü..

Meyrabest Su Bazlı Natural Kayganlaştırıcı Jel 100 ml 2 Paket

(0)
129,00TL

Meyrabest Su Bazlı Natural Kayganlaştırıcı Jel 100..

Meyrabest Su Bazlı Natural Kayganlaştırıcı Jel 100 ml 3 Paket

(0)
149,00TL

Meyrabest Su Bazlı Natural Kayganlaştırıcı Jel 100..

Meyrabest Su Bazlı Natural Kayganlaştırıcı Jel 100 ml 4 Paket

(0)
179,00TL

Meyrabest Su Bazlı Natural Kayganlaştırıcı Jel 100..

Viaxi Glide Water Based Kayganlaştırıcı Jel 50 ml

(0)
59,00TL

Viaxi Glide Water Based Kayganlaştırıcı Jel 50 ml&..

Viaxi Glide Water Based Kayganlaştırıcı Jel 200 ml

(0)
149,00TL

Viaxi Glide Water Based Kayganlaştırıcı Jel 200 ml..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Natural Kayganlaştırıcılar
Yatak odasına doğal kayganlaştırıcılar getirmek, partnerinizle bağınızı derinleştirmenin ve seks hayatınıza biraz macera katmanın harika bir yolu olabilir. Seks sırasında kayganlaştırıcı kullanmak, ikinizin de seks sırasında daha rahat hissetmenize yardımcı olabilir. İkiniz için de samimi bir deneyim yaratmanıza yardımcı olmak için seks sırasında kayganlaştırıcının nasıl kullanılacağına dair bir rehber oluşturduk. Kayganlaştırıcılar, partnerinizle geçirdiğiniz samimi anlarda doğal nemi desteklemek ve konforu optimize etmek için kullanılır. Yağ, bir kadının doğal yağlanmasını tamamlar. Bir kadının doğal kayganlığı birçok şeye bağlıdır, bu nedenle bir kayganlaştırıcı kullanmak, deneyim boyunca kendini rahat ve rahat hissetmesine yardımcı olabilir. Ancak, lubes sadece kadınlar için değildir. Ön sevişmenize heyecan katabilmeniz ve samimi anlarınızda eğlenceyi artırabilmeniz için çift kayganlaştırıcıları sunar. 

Zevk Yağları ve Jelleri Kullanın
Her ikiniz için de cinsel deneyimi renklendirmeye yardımcı olabilecek zevk jelleri ve kayganlaştırıcı yelpazemizi kullandığınızda her türlü heyecan verici hissi keşfedin. Ön sevişmeden cinsel ilişkiye kadar, zevk jellerimiz ve kayganlaştırıcılarımız mahrem anlarınızı daha konforlu hale getirmek için tasarlandı. Birbirinizi yeni şekillerde keşfetmenize izin vererek, cinsel rutininizde unutulmaz duyguların olduğu anları paylaşın.

Ön Sevişme Sırasında Kayganlaştırıcı Jeller Kullanmak
Ön sevişme, madenin ikiniz için de nasıl işe yarayabileceğini deneyip keşfetmeniz için mükemmel bir zaman olabilir. Sadece bir veya iki damla ile başlayın (gerektiğinde daha fazlasını ekleyin) ve birbirinizin vücut kısımlarını keşfetmek için ellerinizi kullanın ve kayganlaştırıcıların vücudunuzun farklı bölgelerinde nasıl hissettiğini ve nelerden hoşlanıp hoşlanmadığınızı öğrenin. Herkes farklıdır ve bu nedenle herkes farklı şeylerden zevk alır. Sizin ve eşinizin nasıl hissettiğiniz ve neyin iyi hissettirdiği konusunda sesinizi yükseltmenizi sağlamak, yakınlığınızı geliştirmek için birlikte çalışmanıza yardımcı olacaktır. Partnerinizin nelerden hoşlandığını iletmek ve anlamak, ikiniz arasındaki o yakın bağı derinleştirmeye ve cinsel ilişkinizi geliştirmeye de yardımcı olacaktır.

Seks Sırasında Jel Kullanmak
Cinsel ilişki sırasında kayganlaştırıcı kullanmak söz konusu olduğunda, siz ve eşiniz ikiniz için de en iyisinin ne olduğunu bulmak için farklı alanları keşfetmelisiniz. Genel bir kural olarak, iki ila üç damla kullanarak başlamalı, nasıl gittiğinizi görmeli ve ardından gerektiğinde daha fazlasını eklemelisiniz. Kayganlaştırıcınızın kullandığınız prezervatifle uyumlu olduğundan emin olmanız çok önemlidir. Bu yağın kondomla uyumlu olup olmadığını görmek için her zaman kullandığınız her tür yağ üzerindeki talimatları okuyun. Yağları kullanırken, diğer tüm kullanım talimatlarını okuduğunuzdan ve bunlara uyduğunuzdan her zaman emin olun.