Meyveli Kayganlaştırıcılar

Meyveli Kayganlaştırıcılar
Oral seks çok acayip bir şey. Ancak alan için verenden daha zevkli olduğu iddia edilebilir. Her iki durumda da iyi haber: Cinsel organlar menüde en sevdiğiniz yemek değilse, bunun için bir düzeltme var: aromalı kayganlaştırıcı jeller. Evet. Meyveli, çikolatalı, naneli veya sadece şekerli-tatlı olma eğiliminde olan aromalı kayganlaştırıcılar, deneyimi lezzetli ve dolayısıyla ağzınız için daha zevkli kılmakla kalmaz, aynı zamanda partiye ekstra nem getirir. BJ'nin ortasında ağız kuruluğu yaşayan herkes bunun önemli olduğunu bilir. Ve ön sevişme sırasında biraz nemlendirme arıyorsanız (orada ne yaptığımı gördünüz mü?), Aromalı yağ, bunun için de en iyi arkadaşınızdır. Partnerinizin uyluklarınızın iç kısmına biraz fışkırtmasına izin verin ve diliyle temizleyin... sonra iyiliğinize karşılık verin.

Heyecanlı? O zaman kendinize ve damak tadınıza bir iyilik yapın ve şu anda piyasadaki bu en iyi aromalı kayganlaştırıcıları satın alın. İndirimli fiyatlarla bulabileceğiniz en çok satılan meyveli kayganlaştırıcı jeller cinseldunya.com'da.

Aromalı Jeller Konusunda Bilinmesi Gerekenler:
Aromalı Vs. Yenilebilir Yağ: Aromalı bir kayganlaştırıcı, oral seks sırasında yutulması güvenli iken tadı güzel olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır, oysa yenilebilir bir yağ yutulması güvenlidir ancak ilave tatlandırıcılar içermez. Güvenlik: Önerilerimizin hiçbiri şeker, gliserin , parabenler , kapsaisin ve ilave boya içermez. Bu bileşenler tahriş edici veya toksik olabilir ve bazıları vajinal enfeksiyon geliştirme şansını artırabilir. Nasıl seçtik: En iyi aromalı veya yenilebilir kayganlaştırıcı jeller seçerken, içeriklerini, katkı maddelerini (uygulanabilir olduğunda ilave aroma dahil), potansiyel alerjenleri, kullanım amacını, dokusunu, kıvamını ve nihai olarak performansını tarttık ve test ettik. Dikkate alınması gereken diğer noktalar: Ek olarak, en iyi su bazlı seçimlerimizin her birinin pH değerinin vajinal kullanım için güvenli olduğundan ve ozmolalitenin Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tavsiyelerine uygun olduğundan emin olduk.

En İyi Aromalı ve Yenilebilir Madeni Yağların Derinlemesine Dağılımı
2+ yıl boyunca, yenilebilir ve aromalı madeni yağları araştırmak ve kişisel olarak test etmek için toplam 100 saatten fazla zaman harcadık. İlk önce bileşenlerinin güvenliğini doğruladıktan ve pH ve ozmolalite seviyelerinin (geçerli olduğunda) belgelenmesini sağladıktan sonra ekibimiz, en önemli önerilerimizi aşağıdaki listeye daraltmak için bu yağlayıcıları 74 saat boyunca toplu olarak test etti. Önerdiğimiz tüm yağlar, çok sıkı performans ve güvenlik standartlarımızı karşılamıştır ve zararlı kimyasallar ( parabenler gibi ) ve katkı maddeleri ( gliserin gibi ) içermediği gibi pH ve ozmolalite dostudur.

Bu kategoride ürün bulunamadı.