Erotik Masaj Yağları

Erotik Masaj Yağları
Masaj yağının
ne olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Basitçe söylemek gerekirse, masaj sırasında cildi yağlamak ve sürtünmeyi azaltmak için kullanılan bir yağdır. Bebek yağı gibi zaten sahip olduğunuz bir şeyi kullanmak cazip gelse de, ruh halinizi ayarlamaya çalışırken muhtemelen aradığınız şey güçlü koku değildir. Bunun yerine, ellerinizin eşinizin vücudunda, hissettikleri lüks hislerden onları rahatsız etmeden yumuşak bir şekilde kaymasına izin veren bir şey isteyeceksiniz. Bu nedenle pek çok kişi güçlü koku içermeyen, çabuk emilen ve cildi besleyen “taşıyıcı yağları” tercih ediyor. Masaj için hangi yağın en iyi olduğunu seçmek birkaç düşünceye indirgenir. Yaratmaya çalıştığınız atmosferi düşünün ; rahatlamak , yatıştırmak , heyecanlandırmak, canlandırmak veya yukarıdakilerin tümünü mü arıyorsunuz ? Farklı kokular ve kıvamlarla oynamak, işi bitirmek için doğru yağı bulmanıza yardımcı olacaktır.

Vakit ayırmayı sevenler yavaş emilen yağları düşünmelidir. Fraksiyone hindistancevizi yağı gibi seçenekler yapışkan tarafta olma eğilimindedir, bu da onları gerilimi azaltan daha kısa vuruşlar için mükemmel kılar. İyi kayan ancak çok çabuk emilmeyen bir şey arıyorsanız, yeniden uygulamaya devam etmelisiniz, tatlı badem ve kayısı çekirdeği yağı sağlam yarışmacılardır.

Çiftler için en iyi masaj yağı hangisidir?
Her şey seni neyin kaçırdığına bağlı. Birlikte duş almayı seviyorsanız, susam yağı ile yanlış gidemezsiniz. Hafif kıvamı ve cildi yumuşatma özellikleri sayesinde, küvetten çıktığınızda doğaçlama bir masaj yapmak için idealdir. Joy Division masaj yağı cilt için olduğu kadar saç için de faydalıdır, bu da onu kafa derisi masajları için mükemmel kılar. Kaygıyı hafifleten, kuruluğa yardımcı olan ve hoş bir serinlik hissi veren birkaç damla nane esansiyel yağı ile güçlendirin .

Bu kategoride ürün bulunamadı.