Erotik Masaj Mumları

Erotik Masaj Mumları
Mum ışığının
sıcak, yumuşak parıltısının romantizm için zemin hazırlamaya yardımcı olabileceğini zaten biliyor olabilirsiniz, ancak yatak odasında mum kullanmanın çok daha seksi yolları vardır. LCSW'den seks eğitimcisi ve Erkek Sağlığı danışma kurulu üyesi Shamyra Howard, "İnsanlar mumları cinsel oyunlarına dahil etmeyi seviyor çünkü mumlar duyuları ve uyarılmayı artırabilir" diyor. "Bu, özellikle seks sırasında rahatlayamadıklarını veya zihinlerinin başka yerlere gitmesini engelleyemediklerini bildiren kişiler için yararlı ve çekici." Sıvılaştırılmış balmumunun nem açısından zengin masaj yağı olarak ikiye katlandığı bir masaj mumu denemeyi düşünün. Masaj mumunu 15-30 dakika yakın, üfleyin, soğumaya bırakın ve "yağınız" gitmeye hazır. Bir seks eğitimcisi ve etkileyici olan Ashley Cobb , "Masaj mumlarını erotik masaja dahil etmek, ruh halinizi gevşetmenin eğlenceli bir yoludur" diyor . Sadece belirlenmiş bir masaj mumu kullandığınızdan emin olun, diye uyarıyor. Sıradan mumlar mutlaka cilt ve vücut için güvenli malzemelerden yapılmış değildir - sizi yakabileceklerinden bahsetmiyorum bile. "Masaj mumları genellikle ortalama vücut sıcaklığından biraz daha yüksek olan 102 Fahrenheit derecede eriyen soya mumu veya balmumundan yapılır." Cobb, bir masaj mumunun sarhoş edici kokusunun da büyük bir tahrik olabileceğini ekliyor.

"Bir başka ek avantaj da aromaterapötik faydalardır" diyor. Adaçayı, lavanta, sandal ağacı, ylang-ylang, gül, bergamot ve ginseng gibi esansiyel yağların afrodizyak özellikleri vardır ve bu da herkesin seks öncesi veya sırasında ruh haline girmesine yardımcı olur. Sıcak mum mumunun cilde damlatıldığı ağda oyunu, mumları cinsel yaşamınıza sokmanın başka bir yoludur. Howard, "Biraz daha maceracı ve zevkleriyle biraz acıyı seven insanlar için" mükemmel. (Daha önce balmumu oyunuyla hiç uğraşmadıysanız, bunu yapmanın en güvenli yolları hakkında makaleler okumanızı ve profesyonel videolar izlemenizi önerir. Bir partnerle oynuyorsanız, güvenli bir kelimeye ve bir bakım sonrası planınızın yürürlükte olduğundan emin olun. Başlamadan önce Yakınlarda bir ilk yardım çantası bulundurmak da zarar vermez, ancak önceden güvenli ağda oyunu üzerinde çalışırsanız buna ihtiyacınız olmaz.)

Masaj mumlarında olduğu gibi, herhangi bir eski ev mumunu ağda oynamak için kullanamazsınız. Howard, "Balmumu oyunu için kullanılacak en güvenli mum, soya bazlı bir mumdur" diye açıklıyor. "Ekstra acı için, parafin mumları en iyi seçeneğinizdir."

Bu kategoride ürün bulunamadı.