Anal Kayganlaştırıcılar

Anal Kayganlaştırıcılar
Anal seks
herkes için değildir. İlişkinizin bu yöne gitmesini isteyip istemediğiniz konusunda açık ve samimi bir tartışma yapmak her zaman en iyisidir ve anal seksi yatak odanızın rutinine sokmanın en iyi yollarını okumak önemlidir. Heteroseksüel çiftler için yapılan araştırmalar, bazı kadınların anal ilişkinin vajinal seksten daha mahrem olduğunu düşündüklerini ve bunu yalnızca "özel partnerler" için ayırdıklarını bulmuştur. Anal kayganlaştırıcı söz konusu olduğunda, işleri basit tutun ve her zaman prezervatif taktığınızdan emin olun. Anüs açıklığı çok dar olma eğiliminde olduğundan, Pjur Silicone Lube gibi uzun süre kalıcı formüle sahip bir kayganlaştırıcı ideal olabilir. Silikon yağların genellikle bazı su bazlı yağlardan daha uzun ömürlü olduğu düşünülür, yani sürtünmeyi ve aşınmayı azaltırlar. Vücudun o bölgesi ne kadar hassas olduğundan, mümkün olduğunca çok özen göstermek isteyeceksiniz. Uzun süre kalıcı formül, eskisi kadar sık ​​yeniden uygulamanıza gerek kalmayabileceği anlamına gelir ve doğal kauçuk lateks, poliizopren ve poliüretan prezervatiflerle uyumludur. Unutulmaması gereken en önemli şey, sabit bir şekilde almak ve ihtiyacınız olacağını düşündüğünüz kadar yağlayıcı uygulamaktır.

Neden Anal Kayganlaştırıcı Kullanılmalı?
Sağlıklı bir ilişki için iletişim ne ise, anal seks için de yağlama odur : Hayati. Cinsel sağlık markası Promescent'in sertifikalı bir seks terapisti olan PsyD'den Jordan Soper, kayganlaştırma olmadan, anal seksin sadece daha az zevkli değil, aynı zamanda genellikle acı verici olduğunu ve anal seksin acı verici olmaması gerektiğini söylüyor. Soper, "Anal kanal, çoğu vajinal kanalın olduğu gibi kendi kendini yağlamıyor" diye açıklıyor. "Yağlama, bölgedeki nemi artırır ve bu nedenle penetratif oyun sırasında sürtünme miktarının azalmasına yardımcı olur." Çok fazla sürtünme, hassas anal dokuları tahriş edebilir ve yırtılma ve enfeksiyon riskini artırabilir. Ancak kayganlaştırıcı ve biraz sabırla anal oyun, düpedüz orgazm olun.

Anal seks için daha fazla kayganlaştırıcı kullanın . Anüs vajina gibi kendi kendine yağlanmadığından, anal seks ve her türlü anal oyun için büyük miktarda kayganlaştırıcı kullanmak önemlidir. Kayganlaştırıcıyı yalnızca anüse değil, kullanmayı planladığınız prezervatifin, vücut parçasının veya seks oyuncağının dışına da sürmeniz önemlidir. Anal seks için en iyi kayganlaştırıcılar, biraz daha viskoz olan ve su bazlı veya silikon bazlı olanlardır, ancak silikon bazlı daha uzun süre dayanır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.