Cinsel Eczane

Izgara Görünümü:

Meyrabest Su Bazlı Natural Kayganlaştırıcı Jel 100 ml

(0)
69,00TL

Meyrabest Su Bazlı Natural Kayganlaştırıcı Jel Ürü..

Meyrabest Su Bazlı Natural Kayganlaştırıcı Jel 100 ml 2 Paket

(0)
129,00TL

Meyrabest Su Bazlı Natural Kayganlaştırıcı Jel 100..

Meyrabest Su Bazlı Natural Kayganlaştırıcı Jel 100 ml 3 Paket

(0)
149,00TL

Meyrabest Su Bazlı Natural Kayganlaştırıcı Jel 100..

Meyrabest Su Bazlı Natural Kayganlaştırıcı Jel 100 ml 4 Paket

(0)
179,00TL

Meyrabest Su Bazlı Natural Kayganlaştırıcı Jel 100..

Viaxi Glide Water Based Kayganlaştırıcı Jel 50 ml

(0)
59,00TL

Viaxi Glide Water Based Kayganlaştırıcı Jel 50 ml&..

Viaxi Glide Water Based Kayganlaştırıcı Jel 200 ml

(0)
149,00TL

Viaxi Glide Water Based Kayganlaştırıcı Jel 200 ml..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Cinsel Eczane
Seks, iki insanı bir araya getirmek için yapılmış güçlü bir güçtür. Kan basıncını düşürmek, bağışıklık sistemini, kalbi ve hatta uykumuzu iyileştirmeye yardımcı olmak gibi genel sağlığımız açısından da faydaları vardır . Ama hem ruh hali hem de bağlantı tam olarak doğru olduğunda, ancak uyarılmaları kapalı olduğunda bir kadına ne olur?

Kadın cinsel işlev bozukluğu nedir ? 
Kadın cinsel işlev bozukluğu, aslında doğurganlık çağındaki kadınların yaklaşık %41'ini etkilediği için sanıldığından daha yaygındır . Kadınlarda cinsel işlev bozukluğu erkeklerden biraz farklıdır çünkü arzu, uyarılma, orgazm ve cinsel acıyı içeren bir dizi bozukluğu kapsar.  Cinsel istek bozukluğu. Cinsel istek, isteksizlik ve zevk eksikliği veya kaybı. Uyarılma bozukluğu. Vajinal yağlamanın başarısız olması, labianın şişmesi veya temel olarak klitorisin şişmesi anlamına gelir. Orgazm bozukluğu. Cinsel aktiviteler sırasında orgazma ulaşamama. Cinsel ağrı bozuklukları. İki ağrı tipine ayrılabilir: disparoni ve vajinismus. Disparoni, cinsel aktivite öncesinde, sırasında veya sonrasında tekrarlayan veya sürekli ağrıdır. Vajinismus, vajinal çıkışı çevreleyen kasların tekrarlayan veya kalıcı spazmları veya kasılmalarıdır. Bu durum çok şiddetli olabilir ve bu durumu yaşayan kadınlar tampon yerleştiremedikleri ve hatta jinekolojik muayeneler için spekulum takılmasına izin vermedikleri için kişisel sıkıntıya neden olabilir.

Uyarıcı kremin yan etkileri ve zararları nelerdir? 
Adına rağmen, uyarılma kremi orgazm oluşmasına neden DEĞİLDİR, aksine cinsel deneyimi artırarak gerçekten orgazm elde edilmesine yardımcı olur. Uyarıcı krem ​​topikal olarak kullanılır ve sisteme kolayca emilmez. Yan etkiler minimaldir ancak şunları içerebilir: cilt tahrişi, baş ağrısı, baş dönmesi ve huzursuzluk. Bu ilaç tam olarak araştırılmamış ve onaylanmamıştır ve bir bileşik eczanede yapılması gerektiğinden sağlık sigortaları tarafından karşılanmayabilir. Bu nedenle hastalar bir bileşik eczanede normal oranları ödemek zorunda kalacaklardır. Pek çok kişi erkek cinsel bozukluklarının farkındadır, çünkü bunlar daha yaygın, geniş ölçüde tanınabilir ve muazzam tedavi seçeneklerine sahiptir, ancak var oldukları şekliyle kadın cinsel bozuklukları hakkında iyi bilgi sahibi olmak önemlidir ve bu kadınlar için zihinsel ve duygusal huzursuzluğa neden olabilir. En kolay ulaşılabilen sağlık profesyoneli olan eczacılar, herkesin eğlenceli, sağlıklı ve güvenli bir cinsel deneyim yaşamasını sağlamak için hem kadın cinsel işlev bozuklukları konusunda bilgilendirilmeli hem de empati kurabilmeli, nedenlerini ve olası tedavi ve düzeltmeleri anlamalıdır. 

Kayganlaştırıcı Nedir?
Kişisel kayganlaştırıcı
(gayri resmi olarak kayganlaştırıcı olarak bilinir), cinsel aktivite sırasında vücut parçaları veya bir vücut parçası ile bir seks oyuncağı arasındaki sürtünmeyi azaltmak için kullanılan bir sıvı veya jeldir. Cinsel yağlayıcılar, penetratif seks, mastürbasyon veya seks oyuncağı oyunu sırasında zevki artırır ve ağrıyı azaltır. Kişisel kayganlaştırıcı kullanmak, cinsel deneyiminizi geliştirmenin basit bir yoludur. İster bir partnerle cinsel aktivitede bulunun ister mastürbasyon yapın, kayganlaştırıcı sürtünmeyi azaltır ve bu da genel olarak daha keyifli bir deneyim sağlar. Kayganlaştırıcı kullanmak rahatsızlığı önlemeye yardımcı olabilir, sizi daha fazla uyarabilir ve vajinal ve anal dokuyu yumuşak tutabilir.

Menopoz, yaşlanma, hormonal değişiklikler, doğum kontrolü ve diğer ilaçlar gibi çeşitli nedenlerle bazı insanların vajinaları diğerlerinden daha az doğal kayganlık üretir. Vajinal kuruluk yaşıyorsanız, cinsel ilişki sırasında ağrıyı önlemek için ekstra kayganlaştırıcı kullanmak gerekli olabilir. Uyarıldığınızı hissettiğinizde zaten bol miktarda doğal kayganlık üretiyor olsanız bile, cinsel dönemlerinizi daha zevkli hale getirmek için fazladan kayganlaştırıcı kullanabilirsiniz.

Özel durumunuza bağlı olarak her biri kendi artıları ve eksileri olan çeşitli madeni yağ türleri mevcuttur. Yağı ilk kez deniyor veya yeni bir markaya geçmeyi düşünüyorsanız, üç ana tip arasındaki farkları bildiğinizden emin olun.

1. Su bazlı kayganlaştırıcı : Su bazlı kayganlaştırıcının lateks prezervatiflerle kullanımı güvenlidir ve çoğu kumaşı lekelemeyeceği için temizlenmesi kolaydır. Hassas cilde sahip olanlar için harika bir seçenektir ve ayrıca vibratörler ve diğer seks oyuncakları üzerinde güvenle kullanılabilir. Duşta seks yapmayı veya mastürbasyon yapmayı planlıyorsanız, su bazlı kayganlaştırıcı suda hızla durulanacağından başka bir kayganlaştırıcı türünü tercih etmek isteyebilirsiniz. Ayrıca diğer kayganlaştırıcılardan daha hızlı kurur, bu nedenle daha uzun seks seansları sırasında daha sık yeniden uygulamanız gerekir. Bazı su bazlı kayganlaştırıcıların, vajinal tahrişe neden olabilecek ve kullanıcıların küçük bir yüzdesinde maya enfeksiyonu olasılığını artırabilecek gliserin adı verilen bir bileşen içerdiğini unutmayın.

2. Silikon bazlı kayganlaştırıcı : Silikon kayganlaştırıcı son derece uzun ömürlüdür, lateks prezervatiflerle kullanımı güvenlidir ve su altında iyi tutar (duşta cinsel aktivite için mükemmel bir seçimdir). Silikon bazlı yağların siz onları kullanırken uzun süre dayanması bir avantaj olsa da temizlenmesi zor olabilir; Silikon yağı vücudunuzdan yıkamak için sabun ve suya ihtiyacınız olacak. Ayrıca giysileri, çarşafları ve parke zeminleri lekeleyebilir. Yavaş yavaş seks oyuncağının bozulmasına neden olacağından, silikon seks oyuncakları ile silikon yağ kullanmaktan kaçının.

3. Yağ bazlı kayganlaştırıcı : Losyonlar ve vazelin gibi yağ bazlı kayganlaştırıcılar, su bazlı kayganlaştırıcılardan daha uzun süre dayanır, duşta iyi tutunur ve el işleri ve şehvetli masajlar gibi harici cinsel aktiviteler için daha iyidir. Penetratif seks için yağ bazlı kayganlaştırıcı kullanabilseniz de, vücutta oyalanma eğilimindedir ve tahrişe yol açan bakteri birikmesine neden olabilir. Ayrıca, yağ bazlı kayganlaştırıcıları lateks seks oyuncakları veya lateks prezervatiflerle kullanmak güvenli değildir; yağ, prezervatifin bozulmasına neden olarak sizi CYBE veya hamilelik riskine sokar. Yağ bazlı yağın temizlenmesi de zor olabilir ve çarşafları lekeleyebilir. Kimyasal içermeyen doğal bir madeni yağ arayanlar için hindistancevizi yağı popüler bir seçimdir.